چاپ و ساخت ساک دستی تبلیغاتی

یکی از محصولات مهم تبلیغاتی که تقریبا در تمام فعالیتهای تجاری و اقتصادی کاربرد و نقش بسزایی دارد ساک دستی تبلیغاتی است . ساک دستی نه تنها در فروشگاه ها ، بوتیک ها ، فست فود ها و بنگاه های مختلف تجاری که فروشنده کالا و محصولات هستند ، بلکه در بسیاری از موسسات و شرکت هایی که صرفا نیاز به معرفی خدمات خود در قالب ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها دارند ، مورد استفاده وسیع قرار می گیرد . استفاده از ساک دستی هم برای حمل راحت تر محصولات شما توسط مشتری هم برای تبلیغات مفید می باشد .

ساک دستی تبلیغاتی ، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در بعضی موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، به خصوص در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است.به رغم سابقه نه چندان زیاد استفاده فراگیر این کالا در سطح جامعه و با توجه به نو بودن آن، تا کنون نام های متنوعی به آن اطلاق گردیده است . مانند : ساک دستی ، ساک خرید ، بگ شاپ ،  شاپینگ بگ (Shopping Bag) و غیره .
ساک دستی تبلیغاتی غالبا در موارد زیر بکار برده می گردد:
۱- بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک ، ساعت ، قطعات کامپیوتری و الکتریکی . طلا و جواهر ، آرایشی و بهداشتی، و غیره.
۲- بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه ( سررسید ) ، کتاب های گرانبها ، ست های مدیریتی ، لوح بزرگداشت و یادبود و غیره .
۳- بسته بندی جهت کاتالوگ ها ، برشور ها . فولدر ها ، اسناد و فهرست بها و غیره . خصوصا در هنگام برگزاری فستیوال ها ، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها .
قابل ذکر است که ساک تبلیغاتی می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش نماید و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی می کند.
ساک تبلیعاتی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می گردد، که طراحی چاپ ایده گستر با توجه به زمینه فعالیت خود طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشد.
ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می گردد که دو مدل گلاسه و مقوای پشت طوسی به جهت استحکام بالاتر باید با سلفون روکش گردد.
بر خلاف این که تصور می شود ساک دستی کاغذی تبلیغاتی ،به علت جنس کاغذی آن از دوام و پایداری کمی برخوردار است ، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول علاوه بر داشتن استحکام زیاد به دلیل داشتن روکش سلفونی حتی توان حمل تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استفاده نمی گردد . ساک دستی کاغذی یکی از تاثیر گذار ترین روش های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر زیادی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید .

 

 

 

 

 

تالیفات دنیای نو