هدایای تبلیغاتی | 80 ایده تبلیغاتی جهت افزایش فروش قسمت اول

بازاریابی و تبلیغات مستقیم شنوندگان شما را متقاعد می کند تا ما آنها را از طریق یک روش خلاق و جذاب هدف خود قرار دهیم.این می تواند در قالب یک صدا یا تصویر یا رسانه یا یک چیز چاپی یا هدایای تبلیغاتی  باشد.

 1-از ماشین یا کامیون خود استفاده کنید: شما می توانید با پوشش چرخ های خودتان با وینل یا علایم مغناطیسی که کسب و کار شما را تبلیغ می کند.

2- علائم بنرها و پوسترها: از تبلیغات کاغذی که فروش شما را زدید،شما را در دسترس قرار می دهند به همراه داشته باشید و در زمان های مورد نیاز فرصت های مناسب از آنها استفاده کنید. مثلا آنها را در مکان های عمومی قراردهید یا در کسب و کارهای خصوصی که افراد به دور هم جمع می شوند توزیع کنید.

3- کارت های کسب و کار: همیشه کارت های کسب و کار خود را همراه داشته باشید و آنها را به آشنایان،همسایگان،همکاران و همه ی کسانی که قرار است با شما در تماس باشند بدهید و به آنان کارت های اضافی جهت استفاده از خدمات رایگان یا تخفیف یا ارائه به دیگر افراد بدهید.

4- چاپ محصولات تبلیغاتی: محصولات خاص چاپی یا حلقه کلیدی، هدایای تبلیغاتی را به مناسبت های مختلف به عنوان هدیه به مشتریان خود بدهید.

5-بروشوها: بروشورها محل مناسبی جهت تبلیغ و بیان ویژگی های یک محصول یا صفات جدید هستند.

6- کارت پستال:کارت پستال های دست نویس از نامه ها ارزان تر هستند و برای رسیدن به چشم انداز بسیار مناسب به مناسب تولد، سالگرد ازدواج، اعیاد به مشتریان خود هدیه کنید.

7- یک خبرنامه به شما اجازه می دهد تا به مشتریان خود به طور منظم ارتباط برقرار کنید.

8- پست الکترونیک مستقیم: کاتالوگ، بروشور و سایر موارد به مشتریان می تواند مستقیم ایمیل گردد.

9- ایمیل منفجر کننده: یک ایمیل چشم گیر بسازید که حس همکاری مردم را برانگیزد و آنها را به اشتراک تشویق کند.

10- تقویم: یک تقویم تبلیغاتی که شامل محصولات و دیگر اطلاعات در مورد شرکت باشد ایجاد کنید.

11- منظره ی بصری: در بیرون مغازه خود یک میز چشم گیر قراردهید مثل بالن یا عروسک بادی متحرک

12- با گچ بر روی پیاده رو بنویسید: نوشتن یک پیام بازاریابی خلاق در مکان های که مردم به احتمال زیاد آن را می بینند.

13-استخدام یک آژانس تبلیغاتی یا شرکت بازاریابی: ممکن است شما بخواهید تبلیغات شرکت خود متخصصان خارج از شرکت بسپارید، مطمئن باشید که شما برای انجام تحقیقات در یک شرکت به متخصص نیازمند هستید.

14-ARG-AR  مانند لاشخوری است که روابط بیان محصولات شما را شکار می کند که بصورت آنلاین در زندگی واقعی ما اتفاق می افتد.شرکت کنندگان ممکن است دوستان خود را دعوت کنند و افراد بیشتری به شما جذب کنند.

15- ارسال ایمیل خودکار: وب سایتی بسازید که هرچند وقت یکبار برای مشتریانی که خرید نکرده اند ایمیل ارسال کند.

16-یک تبلیغ بسازید: یک تبلیغ بسازید آن را در رادیو، تلویزیون و یا حتی قبل از یک تئاتر محلی پخش کنید.

17-تبلیغات مجله یا روزنامه: یک فضای تبلیغاتی برای جذب مخاطبین خاص در روزنامه یا گاهنامه ها در نظر بگیرید .

18-یک وب سایت بسازید: حتی کسب و کارهای کوچک هم می توانند از طریق یک وب سایت تبلیغاتی با یک url به یاد ماندی به سود برسند.

19- بنر تبلیغاتی وب: بنرهای تبلیغاتی سایت هایی که بازار شما را مورد هدف قرار می دهند، یکی از ایده های محبوب این است که یک سوال بی اهمیت در مورد تبلیغات و تخفیف دهیم.

20-ویدئو پرطرفدار و همه گیر یک ویدئو جالب و پرطرفدار در you tube بسازیم و پخش کنیم.

 

 

تالیفات دنیای نو