80 ایده تبلیغاتی جهت افزایش فروش قسمت دوم

21 - از مشتریان قدر شناس خود بخواهید تا داستان زندگی شون را رو به سوی دوربین بگویند سپس از آنها یک کلیپ یا ویدئو بسازید .

 22 _ طنین رنگ : یک طنین خاص برای تبلیغات مورد نظر بگیرید که در دهن مردم بماند و در رادیو و تلوزیون و تبلیغات you tube آن را پخش کنید .

23- کد پاسخ سریع : یک کد QR  شبیه بارکد به تبلیغات خود اضافه کنید تا مردم بتوانند مستقیم از طریق وب سایت با ما در ارتباط باشند .

24- تبلیغات در فضای باز: بیلبوردها ونشانه های تبلیغاتی می تواند مردم را به طور مستقیم با محصول شما آشنا کند  .

مثل یک تبلیغ درفروشگاه .

25 - تبلیغ در زیر برف پاکن یا جلوی شیشه های ماشین :  تبلیغات چاپی فوق خود را در یک پارکینگ عمومی شلوغ جلوی شیشه خودروها قرار دهید .

26- بازاریابی مخفی : شما می توانید از طریق بازاریابی دهان به دهان توسط افرادی که شما استخدام  کرده اید در کلوپ ها یا کافه ها یی که در مورد محصولات شما توضیح می دهند الهام بگیرید.

27 - استفاده از ایمیل صوتی : پیام های صوتی یک فرصت بازاریابی مناسب است که می تواند تخفیف ها یا  محصولات جدید را به مشتریان معرفی کند .

28 - رضایت نامه های مشتریان : از مشتریان راضی خود رضایت نامه هایشان را جمع آوری کنید و آنها را در اولویت بازاریابی قراردهید .

29 – عروسک رقاص : را در یک مکان شلوغ و پرتردد یک نفر لباس احمقانه و خاص به تن کنید و علامت یا نشان تجاری شما را نمایش دهد .

30- شبکه های اجتماعی : حضور خود در فیسبوک تویتر ودیگر شبکه های اجتماعی حفظ کند و با کسانی ارتباطتان را حفظ کنید که زمان برای برقراری ارتباط متناوت با آن را دارید.

31- مورد ویژه یک نور افکن بزرگ برای چند شب اجاره کنید این کار بسیار جذاب است و افراد را تحت تاثیر قرارمی دهد.

32-برچسب ... :که فقط برای ماشین نیست برچسب ... را می توان در فضاهای عمومی به عنوان شکلی از بازاریابی چریکی قرارداد.

33-ساخت تیشرت های تبلیغاتی  با لوگوی شرکت شما و اهدای آن به کارکنان تان باعث می شودتا آنها هر جا که بروند تبلیغات شمارا انجام دهند.

34-بگو متشکرم: به ازای هر خرید از مشتریان  تان از طریق پیامک، ایمیل یا یک تماس تلفنی تشکر نمائید.


 

 

تالیفات دنیای نو