هدایای تبلیغاتی را از کجا تهیه کنیم؟

هنگامی که شما یک کسب و کار جدید را آغاز می کنید ممکن است در ابتدا کسی شما را به آن صورت که باید نشناسد و برای تحقق این امر مجبور به انجام تبلیغاتی شوید.

 مجموعه دنیای نو ارائه کننده ی انواع خدمات مرتبط با هدایای تبلیغاتی با قیمت های بسیار مناسب این افتخار را دارد تا با کیفیت ترین اجناس را در قالب هدایای تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان به مشتریان عزیز تحویل نماید . این شرکت فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده و تا کنون با افزایش تنوع هدیه تبلیغاتی و ارائه ی محصول با کیفیت در بین مشتریان خود در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است . مجموعه دنیای نو  با کادری مجرب در زمینه ی طراحی و آماده سازی هدایای تبلیغاتی این اطمینان را به شما می دهد که بهترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشید .

کیفیت و کمیت کالای تولیدی و نحوه ی ارائه ی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است بهترین ، مناسب ترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی را از مجموعه دنیای نو بخواهید.

از خدماتی که توسط مجموعه دنیای نو ارائه می شود می توان به تغییر و طراحی نوع بسته بندی هدایا طبق خواسته ی مشتری و تغییر بسته بندی انواع هدایای وارداتی به شکل مناسب اشاره کرد.

هر شرکت یا موسسه ایی بنا بر نیاز و ضرورت و فواید دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود مطمئنا به مشاوره انتخاب هدایای تبلیغاتی نیاز پیدا خواهد کرد .

مجموعه دنیای نو یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های هدایای تبلیغاتی از طرق مختلف برای مشاوره انتخاب هدایای تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان می باشد .

هدایای تبلیغاتی مفید می توانند در کسب و کار شما بسیار موثر باشند و باعث تاثیر گذاری و سود دهی در کسب و کار شما بشوند . هدایای تبلیغاتی میتوانند ساده و رایج باشند مانند لیوان و یا کیف و دیگر هدایای رایج باشند.

مجموعه دنیای نو یکی از بزرگترین و بهترین چاپخانه ها (چاپ سیلک ، لیزر ، تامپو ، سابلیمیشن و … ) را در مجموعه خود دارد که همین موضوع دلیل مهمی بر کاهش قیمت هدایای تبلیغاتی (هزینه چاپ لوگو یا اسم شرکت مشتری روی هدایا) را میسر ساخته است  . قیمت هدایای تبلیغاتی دنیای نو  برای کسب و کار شما مناسب و به صرفه می باشد و همچنین در بالا رفتن بازدهی کار شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.                                                                                     

آشنایی با عملکرد هدیه تبلیغاتی  و نحوه پیدایش و تاثیرات آن

هدیه تبلیغاتی ::هدایای تبلیغاتی از دیر باز مورد استفاده بوده است اولین بار در آمریکا ازهدایای تبلیغاتی استفاده شد و بعد ها استفاده از هدیه تبلیغاتی در  یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی که امروزه تاثیر بسیار زیادی در تبلیغات مراکز بزرگ پیدا کرده است هدایای  تبلیغاتی می باشد . هدایای تبلیغاتی جایگاه مهمی در تبلیغات دنیای امروزپیدا کرده است و امروزه برای رونق گرفتن هر کسب و کاری به تبلیغات وسیع و تقریبا پر هزینه نیاز است . تبلیغات هرچه بیشتر و جذاب تر باشد شهرت محصولات شما بیشتر است و به طبع آن نیز فروش محصول شما بیشتر می شود .

استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند تا حد بسیار زیادی در شناساندن شرکت شما به مردم موثر باشد و همچنین شما را در بالا رفتن بازدهی کارهایتان یاری کند .

بنابراین استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار امروز نقش مهمی را ایفا می کند و باید حتما به آن توجه شود .

البته نکته ی مهم دیگری که در این میان وجود دارد کیفیت هدایای تبلیغاتی می باشد.

هرچقدر که کیفیت هدایای تبلیغاتی که استفاده می کنید بالاتر و بهتر باشد شما را بیشتر به مقصودتان نزدیک می کند.

انواع تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

انواع مختلف تبلیغات وجود دارد که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند و هزینه های مربوط  به آنها نیز با هم متفاوت است . مثلا تبلیغات در تلویزیون و رسانه های اجتماعی خیلی پر هزینه است و شاید برای یک کسب و کار کوچک چندان به صرفه نباشد که در این موارد تبلیغات روی اجناس و لوازم می تواند خیلی مفید باشد . تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی از نوع تبلیغات جذاب و پرطرفدار است . که هزینه های مربوط به آن نیز از سایر  تبلیغات نیز به مراتب کمتراست . تبلیغات روی لوازم  و اجناس خیلی پربازده می باشد و امروزه به طور قابل توجه ای رایج شده است البته می توان گفت که کیفیت محصولاتی که برای تبلیغات انتخاب می شود نیز بسیار مهم است و اینکه چه محصولی بیشتر برای تبلیغات مناسب تر است با توجه به عالایق مردم و متناسب بودن از موارد مهم در انتخاب محصول تبلیغاتی است .

امروزه بیشتر مردم به دنبال تبلغاتی ارزان قیمت و موثر هستند . به این ترتیب بهترین روشی که می توانند برای این کار در نظر بگیرند به کارگیری هدایای تبلیغاتی می باشد .

هدایای تبلیغاتی با توجه به نوعشان می توانند بیشترین اثربخشی را داشته باشند در حالی که شما کمترین هزینه را برای اینکار در نظر می گیرید .

انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب می تواند تا حد بسیار زیادی در تبلیغات شرکت شما موثر باشد بنابراین بهتر است که در انتخاب هدیه تبلیغاتی خود حتما دقت کرده تا بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنیم .

شما با انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب می توانید با صرف کمترین هزینه بیشترین اثربخشی را داشته باشید .

به نظر شما تفاوت هدایای تبلیغاتی با سایر تبلیغات در چیست ؟

شایان به ذکر است که همانطور که می دانید راه های متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که از معتبرترین آن ها تبلیغات تلوزیونی و همچنین تبلیغات در روزنامه های پرطرفدار و همچنین استفاده از سایت های آگهی و پربازدید است.

استفاده از این شیوه های تبلیغاتی می تواند برای کسب و کار ما بسیار مفید و قابل توجه باشد اما تمامی این روش ها نیازمند سرمایه گذاری های کلان می باشد تا بتواند آن نتیجه ی مطلوب را برای ما در پی داشته باشد.

اما استفاده از هدایای تبلیغاتی علاوه بر اینکه یک راه بسیار مفید و موثر در تبلیغات می باشد  بلکه نیازمند هزینه های هنگفت نیز نیست و شما می توانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب با یک تیر چندین نشان بزنید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند هم شما و فعالیتتان را به شیوه ای کاملا نا محسوس به  دیگران معرفی نمایند و هم می تواند جایگاهی ویژه را در بین مردم به شما اختصاص دهد.

بنابراین مهمترین نفاوتی که بین هدیه تبلیغاتی با سایر روش ها و شیوه های تبلیغاتی می باشد هزینه های آن در عین تاثیرگذاری است.

چرا هدایای تبلیغاتی؟

 در پاسخ به این سئوال که چرا تبلیغات خود را با هدایای تبلیغاتی انجام بدهیم و از پیامک و یا روشهای تبلیغاتی دیگر استفاده  نکنیم به دلایل زیر توجه فرمایید:

۱ - استفاده از تبلیغات همیشه کار ساز است زیرا تبلیغات بر ذهن و تفکر  آدمها حاکم و ملکه می شود.

۲ – هدیه تبلیغاتی یک چیز ماندگار در  جلوی چشمان مشتری  شماست. هر زمان بخواهد می تواند با شما در تماس باشد.

۳ -هدایا همیشه یک تصویر ذهنی خوب  از شما در پیش مشتریتان است.

۴ - هدایا منشی شما در دفتر و محل کار  مشتریان است . بازار یاب همیشگی.

۵-  هدایا همیشه منشا دوستی و ارتباط موثر بوده و هست.

همچنین می توان گفت استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسب ترین روش برای تبلیغات است که نیاز به صرف هزینه های هنگفت ندارد و می تواند از خیلی از روش های دیگر تاثیرگذارتر باشد.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان تاثیر هدایای تبلیغاتی را در کسب و کار خود ببینید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی بتوانید شرکت خود را به دیگران معرفی کنید.

به کارگیری هدایای تبلیغاتی مناسب می تواند برای شما زمینه ساز یک تبلیغاتی گسترده با صرف هزینه های پایین باشد.

 

تالیفات دنیای نو