ویژگی یک هدیه تبلیغاتی خاص یا نفیس چیست؟

نکته بسیار مهم این است که هدیه تبلیغاتی نفیس یا خاص صرفا به واسطه ی هزینه ای که بابت آن پرداخت شده شناخته نمی شود . فرض کنید نتیجه تحقیقات شما بیان می کند که پیامی که باید منتقل شود عبارتست از :
“ همیشه ما را به خاطر بسپار”

اکنون نوبت انتخاب ابزار مناسب تبلیغات یا به عبارتی کانال انتقال پیام مناسب است . فرض کنیم که با توجه به پارامترهای انتخاب ابزار به این نتیجه رسیده ایم که ما به عنوان یک سازمان فاخر نیازمند به ابزار “ هدیه تبلیغاتی پرستیژی ” هستیم.
قدم بعدی تحلیل مخاطب است . اگر به لیست طبقه بندی هدایای تبلیغاتی مراجعه کنید با عناوینی چون هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، هدایای تبلیغاتی پرستیژی ، هداياي تبليغاتي لاکچری و … مواجه خواهید شد . در واقع این طبقه از هدایا قرار است با ارائه شدن به افراد خاصی ، هدف غائی انتقال پیام “ همیشه ما را به خاطر بسپار ” را منتقل نماید . با کمی جستجو در اینترنت می توانید انواع پیشنهادات شرکت های مختلف تبلیغاتی را لیست کنید . ولی قبل از این که ویژگی های افراد مورد نظر شما تحلیل نشود نمی توان آنها را به سادگی هدف قرار داد.  فرض کنید ما فردی تحصیلکرده با پوزیشن سازمانی مدیریتی و بازه سنی مشخصی را انتخاب کرده ایم که جرو نسلی می باشد که با تکنولوژی های روز همگام است.  لازم است بدانیم برنامه نرمال روزانه این مدیر خاص چیست ؟ به کجا ها می رود ؟ از چه ابزارهایی استفاده میکند ؟ به چه پارامترهای فرهنگی و اجتماعی اهمیت میدهد ؟ ارزش های مشترک این افراد چیست ؟ چه وسایلی به آنها حس یک تجربه خوب می دهد ؟ چگونه میشود ذهن آن ها را روزانه درگیر کرد تا هر روز شما را به خاطر بسپارند؟ باید دید این درگیری ذهنی آنها با شما باید آگاهانه باشد یا ناخودآگاه . همچنین روشهای ارائه این هدایا به آنها ، مسائلی چون بسته بندی ، ذکر و یا عدم ذکر متن های تبلیغاتی ، تکراری بودن و یا نبودن هدایا برای آنها و همچنین در دسترس عوام جامعه بودن و یا القا حس پیشرو بودن در تملک تکنولوژی های جدید و … خود داستان های دیگیریست .
هدیه تبلیغاتی مدیریتی خاص بنابراین فرایند گزینش یک هدیه تبلیغاتی خاص کاملا علمی و چالش برانگیز خواهد بود و نیاز به تحلیل و بررسی های متخصصین و مشاورین مربوطه در این صنعت را دارد.
اگر شما برای مدیران ، پزشکان ، متخصصین و افراد خاص ، حساس و ویژه به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان ولی ویژه ای هستید که در دسترس عموم افراد جامعه نباشد ، تکنولوژیک و نوآورانه بوده و استفاده از آن به افراد احساسات ویژه ای چون حس شادابی و سلامتی القا کند و در میان این احساسات خوب ، شما را به خاطر آورند ، وسیله ای که طول عمر کوتاهی مانند سالنامه های تبلیغاتی یا سایر وسایل مرسوم نداشته باشد بلکه کاربردی و مفید باشد و به راحتی ذهن آگاه و ناخودآگاه آن ها درگیر کرده و در یک کلام جزو هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد باشد، ما به شما دستگاه سنیتایزر را پیشنهاد میدهیم . خلاقانه و نوآورانه با طراحی زیبا ، بسته بندی منحصر به فرد ، شیک و لاکچری و قیمت مناسب از ویژگی های این محصول می باشد. 

 

 

تالیفات دنیای نو