عکاسی

خدمات عکاسي از محصولات کارگاه ها و کارخانجات ، خط توليد ، محيط مشاغل ، اماکن اداري و... با دقيق ترين و پيشرفته ترين دوربين هاي عکاسي در آتليه دنياي نو انجام مي پذيرد. کليه عکسها ديجيتالي بوده و پس از پردازش در نرم افزارهاي گرافيکي در کارت ويزيت،تراکت کاتالوگ،بروشور،پوستر،تابلو، جعبه و ...به کار مي رود. انواع عکاسي عبارتند از :
A ) عکاسي صنعتي  B) عکاسي تبليغاتي  C) عکاسي پانوراما  D) عکاسي مدل  E) عکاسي هنري

A) عکاسي صنعتي: عکاسي صنعتي شامل عکاسي از خط توليد، عکاسي صنعتي از معادن، عکاسي صنعتي از لوازم صوتي و تصويري و عکاسي از محصولات، عکاسي از تجهيزات پزشکي، عکاسي ساختمان و عکاسي مواد غذايي مي باشد.
B) عکاسي تبليغاتي: عکاسي تبليغاتي از انواع کالا مانند کيف و کفش، مبلمان، مواد خوراکي و... که جهت تبليغ محصول مورد نظر مورد استفاده قرار مي گيرد.
C) عکاسي پانوراما: عکاسي پانوراما به عکاسي گفته مي شود که از يک منظره با زاويه ديد گسترده در عکس استفاده مي شود و در اين نوع عکاسي از نرم افزارها و سخت افزارهاي خاص يا دوربين هاي مخصوص استفاده مي شود.
D) عکاسي مدل: هنر عکاسي مدل بيشتر در صنعت پوشاک اهميت دارد و توصيف مدل و مدلينگ نتيجه اثر هنرمنداني است که با دوربين هاي خود ثبت نموده اند.
E) عکاسي هنري: عکاسي هنري معمولا در نمايشگاهها، مجلات و تبليغات مورد استفاده دارد.

عکس هاي موجود در کاتالوگ و CD مالتي مديا و يا وب سايت خود، بخشي از نمونه کارهاي عکاسي اين موسسه مي باشد.

                

           

                          

                                           

 

 جهت دریافت قیمت عکاسی با مجموعه طراحی ،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید .