ساخت انواع قوطی مقوایی با روکش چاپ دار

قوطی مقوایی بدون روکش در قطر های مختلف تولید می گردد و برای بسته بندی دستمال کاغذی ،توپ های پارچه و رول پرده و... مورد استفاده قرار می گیرد و با روکش کردن قوطی مقوایی کاربرد بیشتری می توان ایجاد نمودمانند قوطی شکلات ، چای،نسکافه،چیپس و سایز مواد غذایی استفاده می کنند .در مواردی که از قوطی مقوایی برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می کنند باید داخل قوطی را با فویل یا لایه پلی اتیلن پوشش دهند.

درب قوطی مقوایی هم می تواند از جنس مقوا ،پلاستیک ،فلز(easy open) باشد. روکش قوطی مقوایی معمولا لیبل (کاغذ پشت چسب دار )می باشد. قوطی مقوایی به صورت استوانه ای ،مکعبی،چند لایه و شکل دلخواه تولید می گردد.قوطی مقوایی را به صورت ترکیبی طلق و مقوا نیز می توان تولید کرد.

I)قوطی مقوایی استوانه ای

                 

قوطی مقوایی استوانه ای         قوطی مقوایی با درب پلاستیکی   قوطی مقوایی با درب ایزی اپن    قوطی مقوایی با درب فلزی

II) قوطی مقوایی مکعب مستطیل

                                                     

III ) قوطی مقوایی چند لایه آبمیوه


قوطی های چند لایه آبمیوه به صورت لفاف های چند لایه جهت بسته بندی آبمیوه و لبنیات به شکل چهار گوش و سه گوش 200ccو 1000cc تولید می گردد . این قوطی های مقوایی دارای 6 لایه محافظ است که 80 درصد آن مقوا ،15 درصد پلی اتیلن و 5 درصد آلومینیوم می باشد. به قوطی های سه لایه پاکت های تتراپک نیز گفته می شود

            

IV) قوطی مقوایی با شکل دلخواه

   


قوطی های مقوایی نسبت به قوطی فلزی برتری دارند زیرا به چرخه طبیعت باز می گردند و در تیراژهای دلخواه تولید می شوند و تنوع بیشتری دارند . جهت اطلاع از قیمت قوطی مقوایی با مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.