لیبل(اتیکت)لباس

ليبل لباس (اتيکت) (مارک)

جهت نصب برند، کد کالا، قيمت البسه از آن استفاده مي گردد و معمولا مي توان از تمامي موارد کارت ويزيت جهت تهيه اتيکت (مارک) لباس استفاده نمود و سايز استاندارد خاصي وجود ندارد و به دلخواه مشتري مي باشد و معمولا همراه با ضرب قالب جهت شکل دهي خاص مي باشد. معمولا روي اتيکت لباس (مارک) روش نگهداري و شستشوي لباس شرح داده مي شود.

                             

هزينه ليبل لباس (اتيکت) (مارک) با توجه به موارد ذيل تعيين مي گردد :
1- جنس 2-تيراژ اتيکت لباس 3- سايز مارک (اتيکت) 4-نوع اتيکت (مارک) 5-تعداد رنگ چاپ 6-شکل قالب 7-بندها و يا گره هاي الحاقي

انواع اتیکت (لیبل )یا مارک لباس به شرح ذیل می باشد:

1- اتیکت مقوایی:

اتیکت مقوایی از جنس مقوای گلاسه بیش از 250 گرم و کاغذ های فانتزی (کتان ،فابریانو)می باشد و شکل و طرح آن بنا به در خواست مشتری چاپ می شود و هزینه آن با توجه به تیراژ،تعداد رنگ،شکل خاص آن تعیین می گردد.

          

  

2-اتیکت پارچه ای لباس :

الف )اتیکت پارچه ای بافت : در اتیکت پارچه ای بافت طرح و لوگو با پارچه بافته می شود .اتیکت پارچه ای بافت یا تافته در شست و شو و تابش نور مقاوم تر می باشد ،دوخت آنها آسان است ،تنوع رنگ بالا دارند،ظاهر آنها جذاب تر نیز می باشد.

                

ب) اتیکت پارچه ای چاپی : روی نوار یا روبان های مخصوص لوگو چاپ می گردد.

                                                                             

3- اتیکت فرش یا تشک : اتیکت فرش نیز در پشت فرش ،تشک ،خوش خواب چسبیده می شود که مشخصات کالا در آن قید شده است .اتیکت فرش از جنس لیبل حرارتی می باشد که با حرارت به کالا می چسبد . البته نوعی از اتیکت فرش یا تشک فرش یا تشک با دوخت قابل استفاده می باشد و معمولا از جنس پلی استر هستند.

                                                                                  

4- اتیکت پارچه ای کفش : در اتیکت پارچه ای کفش مشخصات و علائم شرکت روی شرکت روی لیبل پارچه ای بافته یا چاپ می گردد و در قسمت مربوط چسبانده یا دوخت می شوند.

                                               

5- اتیکت جواهرات : اتیکت طلا و جواهرات از بهترین نوع لیبل می باشد که جهت چاپ مشخصات انواع طلا ،جواهر و بارکد مورد استفاده قرار می گیرد .از خصوصیات این اتیکت  تفاوت بالا در کشیدگی،پاک شوندگی می باشد و دارای بند نیز می باشد.

                                                     

6- اتیکت پلاستیکی لباس : در اتیکت پلاستیکی طرح و لوگو با قالب روی پلاستیک بوسیله نوارهای رنگی روی قسمت مربوط لباس آویز می شود.

                                                                                       

جهت اطلاع از لیست قيمت ليبل لباس (اتيکت) (مارک) لباس، با مجموعه ي طراحي، چاپ و تبليغات دنياي نو تماس حاصل نماييد.