چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال جهت تسریع در کارهای چاپی مورد استفاده  قرار می گیرد ولی چون هزینه های آن نسبت به چاپ افست بیشتر می باشد در تعداد کم , نمونه گیری ها و کارهای فورس (عجله ای)استفاده می شود.

چاپ دیجیتال جهت چاپ روی کاغذ های تحریر , گلاسه , لیبل کاغذی , ترانسپارنت , طلق و pvc می باشد.

 

 دنیای نو دارای دستگاهای چاپ دیجیتال مدل XEROX-DC6060 ( سایز فایل چاپ کوچکتر از 32  *  45 می باشد).

مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو دربخش چاپ دیجیتال دارای صحافی (برش ، ترتیب ،منگنه، دستگاه چسب گرم و لمینت)است.چاپ دیجیتال به دو شاخه ورقی و رولی و همچنین لیزری و جوهر افـشان تقسیم می شود. چاپ دیجیتال ورقی مناسب چاپ و تولید انواع کارت ویزیت ، اوراق اداری ، بروشور ،کاتالوگ ، لمیـنت ، طلق ، ولت CD، کارت دعوت و کتب آزمایشی و..... می باشـد. بدلیل مقـرون به صرفه بودن تیراژ های پایین (نسبت به چاپ افست) حتی یک نسخه را نیز می توان چاپ و تولید نمود. که کاربری بسیار مناسبی جهت آزمایش کیفیت و رفع ایرادهای احتمالی پیش از چاپ افست کتابها و یا کاتالوگ با تیراژبالا دارد.یکی از پر کاربردترین خدمات چاپ دیجیتال ،چاپ کارت ویزیت است البته در زمان کوتاه و تعداد دلخواه .

در مجموعه طراحی ،چاپ وتبلیغات دنیای نو با اطمینان چاپ کنید ،سریع چاپ کنید ،به قیمت چاپ کنید.در مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو چاپ cd نیز به صورت دیجیتال انجام می گیرد.

چاپ دیجیتال رولی مناسب برای چاپ پوستر روی انواع کاغذ کوتد ، گلاسه و ...... می باشد.

                           

 جهت اطلاع از لیست قیمت چاپ دیجیتال با مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.