چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال جهت تسریع در کارهای چاپی مورد استفاده  قرار می گیرد ولی چون هزینه های آن نسبت به چاپ افست بیشتر می باشد در تعداد کم , نمونه گیری ها و کارهای فورس (عجله ای)استفاده می شود.

چاپ دیجیتال جهت چاپ روی کاغذ های تحریر , گلاسه , لیبل کاغذی , ترانسپارنت , طلق و pvc می باشد.

 

 دنیای نو دارای دستگاهای چاپ دیجیتال مدل XEROX-DC6060 ( سایز فایل چاپ کوچکتر از 32  *  45 می باشد).

مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو دربخش چاپ دیجیتال دارای صحافی (برش ، ترتیب ،منگنه، دستگاه چسب گرم و لمینت)است.چاپ دیجیتال به دو شاخه ورقی و رولی و همچنین لیزری و جوهر افـشان تقسیم می شود. چاپ دیجیتال ورقی مناسب چاپ و تولید انواع کارت ویزیت ، اوراق اداری ، بروشور ،کاتالوگ ، لمیـنت ، طلق ، ولت CD، کارت دعوت و کتب آزمایشی و..... می باشـد. بدلیل مقـرون به صرفه بودن تیراژ های پایین (نسبت به چاپ افست) حتی یک نسخه را نیز می توان چاپ و تولید نمود. که کاربری بسیار مناسبی جهت آزمایش کیفیت و رفع ایرادهای احتمالی پیش از چاپ افست کتابها و یا کاتالوگ با تیراژبالا دارد.یکی از پر کاربردترین خدمات چاپ دیجیتال ،چاپ کارت ویزیت است البته در زمان کوتاه و تعداد دلخواه .

در مجموعه طراحی ،چاپ وتبلیغات دنیای نو با اطمینان چاپ کنید ،سریع چاپ کنید ،به قیمت چاپ کنید.در مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو چاپ cd نیز به صورت دیجیتال انجام می گیرد.

چاپ دیجیتال رولی مناسب برای چاپ پوستر روی انواع کاغذ کوتد ، گلاسه و ...... می باشد.

                           

 جهت اطلاع از لیست قیمت چاپ دیجیتال با مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.