چاپ های لارج فرمت

چاپ لارج فرمت جهت تبلیغات محیطی در ابعاد بزرگ و بصورت رول انجام می پذیرد و به دو دسته indoor،out doorتقسیم می شود،دستگاههای  چاپ لارج فرمت تا عرض 2 متر و چاپ واید فرمت تا سایز 3 تا 5 متر است ،معمولا محصول چاپ شده برای دوام بیشتر باید لمینیت شود.

I)چاپ بنر

حداکثر عرض چاپ 3300 میلی متر و طول نامحدود می باشد و کاربرد آن در تبلیغات محیطی می باشد از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

از لحاظ کیفی چاپ بنر های مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو به سه بخش تقسیم می شود :

الف )بنر 10 انس    ب)بنر 13 انس   پ)بنر استار

در عرض های بالا می توان از 2 یا چند تکه و چسباندن کنارهم استفاده کرد .

                                                                                                     

II)چاپ فلکس

چاپ فلکس مانند چاپ بنر بر روی جنس قلکسی انجام می پذیرد و جهت تبلیغات محیطی است ولی چون هزینه آن بالا تر می باشد و دارای طول عمر بیشتری است و در تابلو مغازه ها و تبلیغات معمر تر و موثر تر مورد استفاده قرار می گیرد .متریال قلکسی به نحوی است که نور را از خود عبور می دهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد .

                                                                              

III)پلات کوتد و فتوگلاسه

پلات کوتد و فتوگلاسه بر روی کوتد و فتوگلاسه به صورت رول جهت استفاده در پوستر های عریض با تعداد کم که در چاپ افست مقرون به صرفه نیست انجام می پذیردو مجموعه چاپ طراحی و تبلیغات دنیای نو با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها اقدام به چاپ کوتد و فتوگلاسه با بهترین کیفیت می نماید .

                                                                     

IV) پلات و کوتد لمینت

در چاپ پلات و کوتد لمینت  ابتدا چاپ بر روی کاغذ های کوتد و فتوگلاسه انجام می پذیرد و لمینت با استفاده از طلق یا PVCانجام می گیرد که مورد استفاده آن در استندهای تبلیغاتی و یا تابلوهای دیواری می باشد.

                                                                 

V)چاپ روی پارچه

چاپ روی پارچه  همانطور که از اسم آن معلوم است برای پارچه جهت دیوار آویز های مذهبی ویا انواع پرچم انجام می پذیردو قابلیت چاپ 4 رنگ تصویر را دارد.

 

VI) چاپ استیکر

چاپ استیکر  بصورت رول روی استیکر(کاغذ پشت چسبدار) انجام می پذیرد.

    

 

VII) سایر چاپ های لارج فرمت

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو آمادگی چاپ بر روی کاغذ دیواری ،مش و ونیل را نیز دارد . نصب کاغذ دیواری ،مش،ونیل و استیکر نیز توسط متخصصین مجرب انجام می گیرد .

 

                

جهت اطلاع از لیست قیمت چاپ لارج فرمت،چاپ بنر،کوتد لمینت،استیکر و پلات لمینت با مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.