چاپ 3 بعدی

I)چاپ سه بعدی فلت

یکی از موارد کاربرد چاپ سه بعدی فلت  جهت عکس برگردانهایی هستند که در هر زاویه به یک شکل خاص دیده می شوند :که معمولا چاپ سه بعدی فلت جهت پوستر ،کارت ویزیت ،خط کش و ..استفاده می شود و تا 6 طرح مختلف قابلیت تغییر دارد.

نخستین مرحله به تولید تصاویر در چاپ سه بعدی ایجاد 8،12،یا 24 فایل گرافیکی با نرم افزار های کرل یا فتوشاپ می باشد ،سپس توسط نرم افزارهای مخصوص پردازش می شوند و از فایل پردازش شده در لیتوگرافی فیلم و زینک گرفته می شود،زمانیکه بیننده تصویر سه بعدی را می بیند در واقع خطای دید باعث می شود به بیننده احساس عمق یا حرکت تصویر دست دهد.پس از اینکه تصویر چاپ شد طول شیار عمودی حرکت داده بشود عمق را حس کرده در صورتی که چاپ در طول افقی حرکت داده بشود سایر افکت ها را در چاپ سه بعدی خواهیم دید.

                               دنیای نوطراحی و چاپ سه بعدی به صورت فلت و حجمی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.             دنیای نوطراحی و چاپ سه بعدی به صورت فلت و حجمی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

 

جهت دریافت لیست قیمت چاپ سه بعدی فلت با مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید .

II)چاپ سه بعدی حجمی

چاپ سه بعدی حجمی توسط دستگاههای 3dprinter انجام می گیرد و جهت نمونه گیری از ایده های سه بعدی انجام می پذیرد .

پرینترهای سه بعدی از فایل دیجیتالی لایه به لایه نمونه گیری می کند که در این دستگاه از یک فایل دیجیتالی یک جسم سه بعدی قابل لمس تولید می شود به این ترتیب که جسم از پایین شروع به شکل گرفتن می کند و هر چه بیشتر  پیش می رود لایه های بیشتری روی لایه های زیرین تر قرار می گیرند تا در نهایت جسم کامل می شود.

             دنیای نوطراحی و چاپ سه بعدی به صورت فلت و حجمی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.                                   دنیای نوطراحی و چاپ سه بعدی به صورت فلت و حجمی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

  جهت دریافت لیست قیمت چاپ سه بعدی حجمی با مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.