کارگاه آموزشی گرافیک مطبوعاتی و عکاسی در زنجان برگزار شد

13940409000368_PhotoL دنیای نو - کارگاه آموزشی گرافیک مطبوعاتی و عکاسی در زنجان برگزار شدکارگاه آموزشی گرافیک مطبوعاتی و عکاسی در زنجان با حضور علاقه‌مندان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، کارگاه آموزشی گرافیک مطبوعاتی با تدریس رئیس هیئت‌مدیره خانه هنرمندان استان زنجان به مدت دو ساعت برگزار شد.

همچنین کارگاه آموزشی عکاسی نیز با تدریس عضو هیئت‌مدیره خانه هنرمندان و خانه مطبوعات زنجان مرتضی الیاسی برگزار شد.

رئیس هیئت‌مدیره خانه هنرمندان استان زنجان در همین راستا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کارگاه آموزشی مطبوعاتی و کارگاه آموزشی عکاسی با همکاری خانه هنرمندان و خانه مطبوعات زنجان برگزار شد.

رحمان برچگانی با اشاره به اینکه این برنامه در محل کارخانه کبریت زنجان برگزار شد، اضافه کرد: در این کارگاه آموزشی 30 نفر از علاقه‌مندان حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: این کارگاه پیرامون مبانی ارتباطات بصری و گرافیک در مطبوعات برگزار و آموزش‌های لازم در این زمینه ارائه شد.

عضو هیئت‌مدیره خانه مطبوعات و خانه هنرمندان زنجان نیز در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: این کارگاه با عنوان کارگاه آموزشی عکاسی خبری و مستند اجتماعی برگزار شد.

 

مرتضی الیاسی با اشاره به اینکه این کارگاه به مدت دو ساعت برگزار شد، اضافه کرد: این کارگاه نیز در محل کارخانه کبریت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور 12 نفر از علاقه‌مندان به عکاسی در این دوره آموزشی افزود: در این دوره موضوعاتی در زمینه عکاس خبری و مستند اجتماعی آموزش داده شد.

این مدرس عکاسی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کارگاه بالا بردن سطح هنری و علمی و فرهنگی، عکاس خبری و مستند اجتماعی خبرنگاران و عکاسان مطبوعات و خبرگزاری‌ها بود، تصریح کرد: این ورک شاپ با حضور علاقه‌مندان و عکاسان عکاسی خبری برگزار شد.

به گزارش فارس، دومین نمایشگاه مطبوعات زنجان از روز دوم دی‌ماه آغاز به کارکرده است و ساعات بازدید از آن 13 ظهر تا 20 شب است که طبق آمار قریب به 40 رسانه در این نمایشگاه حضور دارند.