آیپاپ و پک‌ پراسس، رویدادی بااهمیت در مسیر دستیابی به اهداف ملی

5قل.jpg

 

احمدرضا اعتمادمظاهری، مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تهران در خصوص نمایشگاه آیپاپ و پک‌ پراسس گفت: سبقه آشنایی بنده با این آوردگاه به نخستین دوره برگزاری آن برمی‌گردد. به خاطر دارم با وجود اینکه تعدادی از دوستان احساس می‌کردند که شاید این نمایشگاه برایشان تبدیل به یک رقیب شود یا فعالیتشان را دچار ضرر و زیان کند، اعضای هیئت‌مدیره شرکت تعاونی از این نمایشگاه حمایت کردند.

ما این نمایشگاه را برای دستیابی به اهداف ملی بااهمیت می‌دانیم؛ به‌ویژه اینکه IPAP و pacprocess به همراه طرف آلمانی خود در راستای برگزاری یک نمایشگاه منطقی گام برداشته بودند. هیئت‌مدیره شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تهران با حضور در نمایشگاه با نمایندگان آلمانی صحبت کرد و از آن زمان هم حمایت ما در همه ادوار نمایشگاه از برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان همچنان پابرجا بوده است.

شرکت برساز رویداد پارس در ابتدای فعالیت خود تاکنون با برنامه‌ریزی‌های دقیقش سعی موفقی در برگزاری نمایشگاهی متفاوت داشته است. این یک مزیت مهم برای این رویداد به شمار می‌آید. امیدواریم که امسال هم مثل ادوار گذشته شاهد یک نمایشگاه باشکوه و باکیفیت باشیم.

مظاهری با اشاره به تشکیل ستاد خبری و اطلاع‌رسانی در پنجمین دوره نمایشگاه آیپاپ و پک‌ پراسس، گفت: این اتفاق خیلی خوبی است که باید در سال‌ های آینده نیز ادامه داشته باشد؛ چراکه اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به سؤالات شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان یک اصل اساسی برای موفقیت هر نمایشگاهی در جذب مخاطب به حساب می‌آید.

منبع: چاپ و نشر آنلاین