تبلیغات محیطی در مشهد با محوریت شعار: آرام جان ها

1256.jpg

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی گفت: طراحی هویت بصری و لوگوی شعار، مزین به عبارت «آرام جان ها» است.

غالب محصولات تولید شده از جمله طراحی، اجرا و چاپ پوستر‌های فاخر شهادت حضرت رضا (ع)، بروشور‌های تبیین اقدامات آستان قدس و نقشه حرم مطهر رضوی، بروشور‌های تبیین اقدامات به همراه نقشه مواکب، کتیبه فاخر شهادت حضرت رضا (ع)، شال‌های عزای شهادت حضرت رضا (ع) مزین به این شعار است.

طراحی، اجرا، چاپ و نصب تابلو‌های نمایشگاه محیطی صحن کوثر، تابلو‌های ره باغ آیت ا.. طبسی، فضاسازی مبادی ورودی در فرودگاه، راه آهن، ترمینال، بنر‌های ویژه در مبادی ورودی حرم مطهر رضوی را از دیگر اقدامات این مجموعه عنوان کرد.

در همین زمینه طراحی، اجرا، چاپ و نصب دو دیوارنگاره شهری در چهار راه شهدا و باب الجواد(ع)، دو نمایشگاه سیار تبیین اقدامات در تالار ولایت کتابخانه مرکزی حرم مطهر و ساختمان ثامن، فضاسازی محیطی ساختمان ثامن و سازمان مرکزی قدیم آستان قدس و همچنین طراحی و اجرای ۴۸ طرح تبلیغات محیطی و اکران شهری نیز در حال انجام است.

در ادامه از چاپ و نصب بیش از ۴۰۰ عدد بیلبورد، استرابورد، پل شهری و داربست اکران شهری به متراژ بیش از ۱۶ هزار مترمربع با مشارکت شهرداری مشهد خبر داد و افزود: دو تیزر موشن لوگو شعار ساخته شده است و تدوین، طراحی، اجرا و چاپ یک هزار نسخه کتاب دلنوشته و عکس همه خادم الرضاییم نیز از دیگر اقدامات این مجموعه است.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی آستان قدس رضوی از پاسخگویی شبانه روزی به تماس‌های مردمی در سامانه ملی ۱۳۸ و ارسال گزارش‌های روزانه و فوری تماس‌ها و انتقادات و پیشنهادات مردمی به حوزه‌های مربوطه خبر داد و گفت: همچنین طی این ایام ۸ طرح نظرسنجی و افکارسنجی ویژه دهه آخر صفر اجرا می‌شود.

اجرای روزانه روایت گری و تور‌های بازدید ویژه نمایشگاه رواق خدمت، اجرای ۴ تور بازدید جهاد تبیین ویژه خدام و کارکنان از مجموعه‌های آستان، ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی خدمات و برنامه‌های ویژه این ایام از دیگر اقدامات این مجموعه است.

منبع: خبربان