پنجاه درصد تخفیف تحصیل در رشته چاپ برای اعضای اتحادیه چاپخانه ‌داران

 

IMG_04001 دنیای نو - پنجاه درصد تخفیف تحصیل در رشته چاپ برای اعضای اتحادیه چاپخانه ‌داران

صادق ولی ‌زاده، مدیر آموزش و پژوهش مرکز آموزش علمی ـ کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران،‌ گفت: این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی رشته ‌های چاپ و نشر ثبت نام می‌کند که برای اعضای اتحادیه چاپخانه ‌داران با تخفیف 50 درصدی همراه خواهد بود.

ولی‌زاده اظهار کرد: ثبت نام دانشجو برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی رشته ‌های چاپ،‌نشر و گرافیک به ‌زودی آغاز می‌شود و اعضای اتحادیه صنف چاپخانه ‌داران می‌توانند با تخفیف ویژه در دانشگاه ثبت نام کنند.

به گفته وی، این دانشگاه که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده در دو مقطع کاردانی و کارشناسی رشته چاپ و نشر دانشجو می‌پذیرد. در مقطع کاردانی، رشته‌های طراحی چاپ، چاپ و نشر و گرافیک تدریس می‌شود و در مقطع کارشناسی، رشته‌ های چاپ، طراحی و آماده ‌سازی چاپ، مدیریت امور چاپ و مدیریت امور نشر برپاست.

مدیر آموزش و پژوهش این مرکز آموزشی با اشاره به نزدیک بودن زمان ثبت نام دوره‌ها افزود: در طول سال، این دانشگاه در هر مقطع دو بار پذیرش دارد که در ماه‌های تیر و آبان ‌ماه انجام می ‌شود. دوره کاردانی در اواخر تیرماه و دوره کارشناسی در نیمه نخست مرداد ماه ثبت نام خواهند داشت.

ولی‌زاده گفت: علاقه‌ مندان برای حضور در دوره‌ها با داشتن شرط معدل 13 به بالا می‌توانند از طریق سایت http://sanjesh.org ثبت نام و بدون کنکور در دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند. این دوره‌های دانشگاهی برای شاغلین در صنعت چاپ مزایای ویژه‌ای در نظر گرفته است که از این میان می‌توان به تخفیف 50 درصدی برای افرادی که از طرف اتحادیه صنف چاپخانه‌داران معرفی و به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده باشد، اشاره کنم.