تکنولوژی جدید هایدلبرگ در نمایشگاه دروپا 2016


558270bd90288537debdad42bb73583b_XL دنیای نو - تکنولوژی جدید هایدلبرگ در نمایشگاه دروپا 2016 دیجیتالی شدن باعث گسترش سریع اتوماسیون در صنعت چاپ شده و رها نکردن هیچ بخشی از خط تولید در پاسخ به این موضوع است که  , Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg)  هایدلبرگ به همراه NELA Brüder Neumeier GmbH ( NELA )  نلا ”) خط تولید کاملا اتوماتیک برای تصویربرداری پلیت با سه فرمت پلیت را در نمایشگاه دروپا به نمایش خواهد گذاشت .

 

این طراحی کاربران صنعتی را قادر می سازد تا تصویر سازی ، پانچ ، صحافی پلیت‌های چاپ را بدون اندکی وقفه و کاملا اتوماتیک و برای چندین ساعت بسته به تعداد پلیت‌های چاپی که مورد نیاز می باشد  و بدون نیاز دخالت تنظیمات دستی انجام دهد . با از بین بردن دخالت‌های دستی صحافی ، خطر آسیب دیدن پلیت‌های چاپ کاهش یافته است و باعث افزایش روند تولید شده که همه‌ی اینها باعث افزایش کارآیی و بالا بردن اطمینان در تولید می‌شود .خط تولیدی که در دروپا به نمایش گذاشته می‌شود شامل Heidelberg Auto Pallet Loader  جدید با ظرفیت ذخیره‌ تا1200 پلیت چاپ ، یکSuprasetter 106  که با دو کاست لودر مجهز شده و با ظرفیتی که بیش از 200 پلیت چاپ را ساپورت می‌کند ، NELA SF Bender برای صحافی اتوماتیک پلیت‌ها ، بارکد ریدر و یک سیستم چرخنده برای آسانی حمل پلیت‌ها برای چاپ می‌شود .

 تولید بدون وقفه می‌تواند به لطف ظرفیت ذخیره‌سازی بالای 1400 پلیت چاپ و سرعت تصویرسازی 42 پلیت درهرساعت Suprasetter 106  را در 35 ساعت انجام دهد .

Remote Services  که توسط هایدلبرگ ارائه شده است ارزش  مضاعفی را برای افزایش دسترسی  خط تولید پلیت چاپ ساخته است . "پیتر تیکس" مدیر تجاری هایدلبرگ گفت : " دیجیتالی شدن در صنعت چاپ روندهای تولید صنعتی را درمقیاس‌های بی‌سابقه‌ای برای فروشگاههای چاپی گشوده است .