LED UV استقبال صنعت چاپ جهان از

lamp-12 دنیای نو - LED UV استقبال صنعت چاپ جهان ازدروپای امسال شاهد حضور تکنولوژی LED UV بود که مورد استقبال صنعت چاپ جهان نیز قرار گرفت .

یک شرکت تولید کننده لامپ های LED UV  خبر داد که بیش از 60  قرار داد در طول زمان برگزاری نمایشگاه دروپا 2016 بسته است .

شرکت (AMS) به سایت نمایشگاه گفته  با 17 کشور بیش از 60 قرارداد فروش امضا کرده است . این شرکت که از جمله پیشتازان بازار در حوزه سامانه‌های LED UV می باشد ، محصولاتش گستره وسیعی از کاربرد LED UV‌ را همچون چاپ افست ، بسته‌بندی انعطاف‌پذیر ، لیبل و چاپ دیجیتال پوشش می‌دهند .

 

استیو متکالف مدیرعامل(AMS) در این خصوص گفت : نتایج دروپای امسال برای ما حداکثری و بدور از پیش بینی بود . چهار سال در ابتدای راهی بودیم که نشان‌دهنده قدرت فناوری LED UV  در ایجاد تحول در رسانه‌های چاپی بود ، اما امروز ، LED UV با قدرت تمام در سراسر دنیا و در انواع تجهزات مختلف چاپی نقش‌آفرینی می‌کند .

کارستن بارلبو مدیر ارشد (AMS) نیز در خصوص نوآوری‌های این شرکت در دروپا گفت : با فناوری جدید ما با نام MultiWave LED  که در دروپا معرفی شد ، اکنون به سرعت به پایان دوران لامپ‌های معمولی UV‌نزدیک می‌شویم .

 اکنون بازار از گستره وسیع مواد قابل استفاده و درخشندگی رنگی که تنها با یک لامپ LED قابل دستیابی است ، شگفت‌زده می‌شود .

تکنولوژی LED UV هرچند در دروپای امسال مورد توجه صنعت چاپ قرار گرفت اما در ایران هنوز راه زیادی برای طی مسیر در پیش دارد ، مسیری که شاید منحصر به صنعت سنتی چاپ در ایران است .