فروش شگفت انگیر کداک در دروپا

droupaaaa دنیای نو - فروش شگفت انگیر کداک در دروپاشرکت کداک اعلام کرد در جریان نمایشگاه دروپا  بیش از انتظار و میزان هدف‌گذاری شده فروش داشته است .

کمپانی صاحب نام کداک اعلام کرد که حضور در دروپا 2016 ، یک موفقیت کامل بوده است و این شرکت در هفتمین روز از دروپا توانست به اهداف فروش خود دست یابد و در روز پایانی نمایشگاه ، میزان فروش این شرکت به 181 درصد از سطح هدف‌گذاری شده آن رسیده است .

 

این شرکت پیشرو در چاپ دیجیتال مجموعه‌ای از جدیدترین دستاوردهای نوآورانه خود از جمله بیش از 20 محصول و فناوری جدید را در دروپا رونمایی کرد که با استقبال گسترده هزاران بازدیدکننده مواجه شدند.

جف کلارک مدیرعامل کداک در این خصوص گفت : ما با این هدف به دروپا آمدیم تا التزام بلند مدت خود به صنایع چاپ ، نشر و بسته‌بندی را نشان دهیم و به وضوح توانستیم با ارایه فناوری‌های جدید ، کداک را در صف اول صنعت چاپ جهان جای دهیم . اینکه در هفتمین روز از دروپا به سطح هدف‌گذاری شده فروش خود رسیدیم نشان دهنده قدرت محصولات ما و جایگاه کداک در صنعت چاپ است .

کداک همچنین در جریان دروپا توانایی‌های خود در فناوری‌های آینده مثل چاپ سه بعدی را نیز به نمایش گذاشت و در این حوزه ، کداک نشان داد که فناوری این شرکت چگونه به شرکت Carbon 3D شریک این شرکت کمک کرده تا بتواند به سرعت مدل‌های سه بعدی را به اشیای فیزیکی تبدیل کند .

 از سوی دیگر ، کداک فناوری جدید ضد میکروب خود را نیز که با همکاری شرکت پولو منجر به تولید پیراهن‌های ضد میکروب شده را نیز به نمایش گذاشت و کارکنان غرفه کداک در طول مدت برگزاری نمایشگاه دروپا این پیراهن‌ها را به تن داشتند .