کمپین آوازخوانی با بسته‌بندی‌های کوکاکولا

1446828235_1 دنیای نو - کمپین آوازخوانی با بسته‌بندی‌های کوکاکولاشرکت کوکاکولا با چاپ متون ترانه‌های معروف روی بسته‌بندی خود ، روی موفقیت کمپین « Sahre a Coke  » سرمایه‌گذاری می‌نماید .

 در این کمپین برای تشویق طرفداران برند به « به اشتراک گذاشتن Coke و ترانه‌ » خطوطی مثل « ما قهرمان هستیم » کویین و « استایل » تیلور سویفت ، زینت‌بخش بطری‌ها و قوطی‌های برند خواهد بود .

یک عنصر موبایلی تشویق‌کننده ، اپلیکیشن شناسایی Shazam را برای اسکن بطری‌های مشخص‌شده و علایم درون فروشگاه‌ها همراهی خواهد کرد. سپس از کاربران خواسته می‌شود یک موسیقی را لب‌خوانی و از آن ویدیو تهیه کنند و با هشتگ #shareacoke در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند . جو بلیوتزی ، سرپرست بازاریابی موسیقی جهانی Coca-Cola در آمریکای شمالی می‌گوید: متون ترانه‌ها ، ارتباطی حسی بین مردم ایجاد می‌کند و ضمن وادار نمودن به بیان ناگفته‌ها حس‌هایمان را ثبت می‌کند .

ما تابستان را فصل موسیقی در نظر گرفته‌ایم و با به اشتراک گذاشتن نوشیدنی Coke توسط طرفداران ، از طریق لحظات خاص برای الهام‌بخشی و برقراری ارتباط بین طرفداران اقدام می‌کنیم .

آژانس Widen & Kennedy پورتلند مسئولیت بخش خلاقیت و Universal McCann بخش رسانه‌ی کمپین را به عهده دارند .

چاپ و نشر نوشت ، بسته‌بندی جدید که بخشی از کمپین بزرگ « حس را بچش » است با محصولات  coca-cola،  Diet Coke، Coke Zero Coca-Cola Life از آوریل در آمریکا شروع می‌شود .

این برند به تازگی اعلام کرده است که رنگ‌های مرتبط با چهار محصول خود را از رده خارج خواهد کرد و سیاست یک برندی را در پیش خواهد گرفت .