یک واحد تولیدی صنایع کاغذ در تبریز افتتاح شد

IMG_8636-1 دنیای نو - یک واحد تولیدی صنایع کاغذ در تبریز افتتاح شد واحد تولیدی صنایع کاغذ نرمه آذربایجان با حضور معان اول رئیس جمهوری روز سه شنبه در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز افتتاح شد.

 این واحد تولیدی در زمینه تولید کاغذ تیشو سفید یک لایه ، دو لایه و چند لایه در گراماژهای مختلف ، از مواد و الیاف صد در صد طبیعی و با استفاده از جدیدترین ماشین آلات فعالیت می کند.
برای بهره برداری از این واحد تولیدی و صنعتی در زمینی به مساحت 28 هزار مترمربع ، بالغ بر یکهزار میلیارد ریال از طرف بخش خصوصی هزینه شده که زمینه اشتغال 120 نفر را فراهم کرده است .
ظرفیت روزانه تولید این کارخانه 120 تن است .
  فاز عملیاتی این واحد تولیدی از اواخر سال 91 با نصب ماشین آلات با نظارت طرف های ایتالیایی شروع شد.
خط تولید این واحد یکی از مدرن ترین خطوط تولید کاغذ تیشوی بهداشتی در جهان می باشد که ماشین و کاغذ آن یکی از سریع ترین ماشین های کاغذ است که با توجه به کیفیت برتر محصولات این شرکت ، توانائی صادرات نیز فراهم خواهد بود .
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای شرکت در نشست وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی امروز سه شنبه وارد تبریز شده است .
شرکت در آئین بهره برداری از طرح های تکمیلی ، گفت و گو با مسئولان پیرامون مسائل و مشکلات استان و بررسی روند پیشرفت اقتصاد مقاومتی از برنامه های سفر یک روزه جهانگیری به تبریز است .