شرکت "دورست" نمونه کارهای چاپ پارچه را گسترش می‌دهد

12897 دنیای نو - شرکت "دورست" نمونه کارهای چاپ پارچه را گسترش می‌دهدسرمایه گذاری مشترک" دورست " با شرکت " تکنیجت" به توسعه ی راه حل های جانبی برای تولید پارچه دیجیتال تمرکز خواهد کرد .

 تولید کننده ی اینکجت صنعتی "دورست" و " تکنیجت " طی یک سرمایه گذاری مشترک ،راه حل های جانبی برای تولید پارچه های دیجیتال ایجاد کرده اند. " تکنیجت " در بخش نساجی در درجه اول برای سیستم شستشوی ( Rotovac )خود که پرز و گرد و غبار را از بسترهای چاپ حذف می کند، شناخته شده است. طراحی مفهومی مرسوم از سیستم ثبت شده ی پیش از چاپ "سوئیفت جت" اساس این سرمایه گذاری مشترک است .

"سوئیفت جت" مربوط به بخش پخش رنگ و خشک کردن است که به دستگاه چاپ واقعی متصل است، و بسته به نتیجه چاپ مورد نظر، پیش مراقبت های شیمیایی اولیه را روی تاروپود پارچه انجام می دهد. تجربه طولانی مدت "تکنیجت" با جت های فشار بالا در زمان حصول اطمینان از کاربرد دقیق ترکیب بندی بر روی سطح مواد، مفید است.

از زمان معرفی سری های آلفا ، ( Durst )  به طور مداوم برای بهینه سازی ، بهره وری اقتصادی و ایمنی زیست محیطی تولید چاپ اینکجت تلاش کرده است. سیستم جوهر رنگدانه های نرم ( آلفا P ) می تواند روی مواد استاندارد مانند پنبه و پلی استر بدون بند های اضافی و فرآیندهای تر، چاپ شود.

با معرفی راه حل "سوئیفت جت" به بازار ، انعطاف پذیری بیشتر افزایش یافته است ، پیش مراقبت ها می تواند بسته به نوع مواد و نیاز در دستگاه اضافه شوند. در نتیجه فرآیندهای از پیش مستقل می توانند تحکیم و اتوماتیک شوند که این کار به ایجاد یک تولید سازگار با محیط زیست نیز کمک می کند. سیستم پیش مراقبت سوئیفتجت برای چاپگر اینکجت با کارایی بالای سری آلفای دورست سازگار است و می تواند عرض های چاپ تا 330 سانتی متر را پردازش کند. دورست همچنین سیستم پیش مراقبت خود را به عنوان یک راه حل مستقل برای فن آوری های شخص ثالث موجود ارائه می دهد .

"کریستف گمپر"مدیر عامل شرکت "دورست فوتوتکنیک" گفت : "در تمام بخش های بازار، بالاترین هدف ما جایگزینی فن آوری های" قدیمی" با سیستم های جدید است ." "این موضوع فقط در مورد تغییر از آنالوگ به دیجیتال نیست - این یک بازتعریف فرآیندهای تولید است. در این بازتعریف، بهره وری اقتصادی و معیارهای زیست محیطی متقابلا منحصر به فرد نیستند، بلکه مکمل هستند. با سیستم های چاپ و پیش مراقبت جدیدمان ما می توانیم به طور قابل توجهی اثرات زیست محیطی مان را، به ویژه در چاپ پارچه کاهش دهیم."

"مارتین وینکلر" مدیر بخش چاپ پارچه شرکت "دورست فوتوتکنیک" گفت: "ما در مسیر انتخاب شده مان کار را ادامه داده ایم و پتانسیل فناوری اینکجت را به حداکثر رسانده ایم." "با سری آلفا ، ما در حال ارائه ی بهره وری هستیم؛ سیستم جوهر رنگدانه های نرم، انعطاف پذیری را افزایش می دهد و "سوئیفت جت" بهینه سازی فرآیند را برای افزایش بهره وری اقتصادی در چاپ پارچه پیشنهاد می دهد. در بسیاری از بازارهای پارچه سود زیست محیطی اضافی ارائه شده توسط فن آوری های ما دیگر فقط یک اثر جانبی و فرعی نیست بلکه یک الزام و شرط مرکزی برای انطباق با الزامات قانونی و زیست محیطی جدید و برای زندگی کردن با آگاهی اجتماعی جدید است. "