فراتر از رنگ

 12901 دنیای نو - فراتر از رنگراه حل های چاپ شرکت OKI با هدف بازار هنرهای گرافیکی و کسب و کارهای کوچک مانند یک خرده فروش به دنبال راه حل های سریع و مقرون به صرفه برای جذب مشتریان به فضای خرده فروشی خود است. 

 زنده کردن طرح ها با نئون

چاپگر رنگ نئونPro6410  یک دستگاه همه کاره است که امکان چاپ طرح های فلورسنت فوق العاده درخشان در مدیوم های انتقال برای استفاده در طیف وسیعی از محصولات از جمله پوشاک و محصولات دکوراتیو، شخصی سازی، بسته بندی و ضدآب سازی، بیلبوردهای تبلیغاتی و آموزشی را، فراهم می سازد. ویژگی های منحصر به فرد چاپگر رنگ نئونPro6410  می تواند برای ایجاد اثرات فلورسنت در پس زمینه ی تیره و روشن، با گزینه ی افزوده ی استفاده از تونر سفید نئونی شرکت OKI به عنوان یک علامت امنیتینشان داده  شود که تنها زمانی که در زیر نور سیاه UV مورد استفاده قرار بگیرد.

به گفته ی این شرکت، چاپ نئون به استودیوهای گرافیک و فروشگاه‌ها،توانایی تولید طرح های جدید بصری تاثیرگذار را با شکستن استاندارد و عادت مرسوم استفاده از طیف CMY، برای ورود به عرصه ی جدیدی از تخصصی کردن محصول می دهد.

چاپ 5 رنگ

شرکت OKI قابلیت های چاپ 5 رنگ چاپگر Pro9541 و Pro9542 خود را نیز به نمایش گذاشت . هر دو چاپگر فن آوری کیفیت بالای دیجیتال LED را، با 5 رنگ (CMYK) + 1 یعنی بنفش و فیروزه ای و زرد و سیاه و یک رنگ دیگر ، ترکیب می کنند، و با این کار یک سطح مقرون به صرفه از عملکرد را که به طور سنتی تنها با تجهیزات تولیدی گران قیمت دست یافتنی است ، ارائه می دهند.

گای بوکسال، مدیر ارشد محصول  EMEA، OKI اروپا، می گوید: " این چاپگرهای پیشگام فرصت های جدید باور نکردنی برای کسب و کارهای هنرهای گرافیکی باز می کنند. به عنوان راه حل های مقرون به صرفه با استفاده از فن آوری های خلاقانه و برنده ی جایزه ، آنها کسب و کارهای بیشتری را برای تولید با کیفیت ممتاز چاپ بر روی طیف گسترده ای از مواد غیر استاندارد از جمله مدیوم های رنگی و شفاف ، توانمند می سازد. دستگاه های 5 رنگ OKI ، با به چالش کشیدن فرآیندهای چاپ سنتی ، چاپ را فراتر از CMYK می برند، در حالی که یک جریان بسیار سودآور درآمدی را هم برای کسب و کارهای خلاق و کارگاه های چاپ ارائه می دهند."