ایستگاه چاپ دستی برای سریال‌گذاری سریع

 2016_3_8_17_37_18_206 دنیای نو - ایستگاه چاپ دستی برای سریال‌گذاری سریعOPTEL VISION، یک ارائه دهنده جهانی راهکارهای سریال‌گذاری ، خبر از عرضه Manual Print Station™  داده است که یک ایستگاه دستی برای مدیریت چاپ و تائید جعبه‌های مقوایی است و سریال‌گذاری دقیق را تضمین می‌کند.

 

 OPTEL VISION، یک ارائه دهنده جهانی راهکارهای سریال‌گذاری، خبر از عرضه Manual Print Station™  داده است که یک ایستگاه دستی برای مدیریت چاپ و تائید جعبه‌های مقوایی است و سریال‌گذاری دقیق را تضمین می‌کند.

 Manual Print Station™ سریال‌گذاری سریع و موثر را برای شرکت‌های داروسازی و سازمان‌های تولیدی قراردادی انجام می‌دهد . این ایستگاه تماما دستی، انواع اندازه کارتن را در یک واحد ارزان و جمع و جور که به سرعت روی هر نوع میز قابل نصب است ، سریال‌گذاری می‌کند .

Manual Print Station ™ امکان چاپ و تائید کدهای سریال‌بندی شده توسط حرکت کششی- فشاری هادیِ لغزش (  sliding guide) را ممکن می‌سازد . اپراتور برای کار با این سیستم به حداقل آموزش تخصصی نیاز دارد . همچنین آپشن‌های مختلف بازرسی و راه‌اندازی در نظر گرفته شده و این سیستم برای سریال‌گذاری دسته‌های کوچک جعبه ، ایده‌آل است .  سادگی و تطبیق‌پذیری دستگاه ، امکان اجرای سریال‌گذاری در اسرع وقت می‌سازد . علاوه بر این ، امکان ارتقای سخت‌افزار چاپ و بازرسی و نرم‌افزار سریال‌گذاری برای سریال‌گذاری درون‌خطِ کامل در یک فاز بعدی وجود دارد . ژان فیلیپ بودِت ، مدیر تولید Optel Vision می‌گوید : ” ما مفتخر به ارائه این راهکار موثر هستیم که تمام قابلیتهای سریال‌گذاری و ایجاد شناسه مادری ( aggregation ) را در یک واحد ساده ، کارآمد و کم‌هزینه ارائه می‌دهد .”