ایده تولید هدایای تبلیغاتی با چاپ سه بعدی

205501_1b1bc دنیای نو - ایده تولید هدایای تبلیغاتی با چاپ سه بعدیشرکت بره و همکاران (Bre & Co) با سرمایه گذاری تازه پتیس (Pettis) در زمینه میراث های ایجاد شده توسط چاپگرهای سه بعدی، به دنبال احیای بره (Bre) است .

بره پتیس ( Bre pettis )، یکی از بنیان گذاران میکربوت ( MakerBot )، به دنبال این است که از طریق هدایای با کیفیت و ماندگار شرکت بره و همکاران ، دوباره به دنیای چاپ سه بعدی بازگردد . منبع الهام این پروژه که توسط پتیس مطرح شده است ، در ابتدا این بود که می خواستم  به چند نفر از دوستانم به پاس قدردانی و تشکر، چند ساعت ویژه هدیه کنم . از آن جا به بعد این پروژه رشد کرد و به یک مجموعه از شش گزینه به دقت طراحی شده از جمله یک مجموعه ساکی سرامیکی ، قوری و یک طناب اتصال فتوپلیمری می شود که توسط چاپگر سه بعدی ایجاد شده اند.

از نظر من سرامیک های بره و همکاران ، در این حوزه محصولات برجسته ای هستند. بعد از دیدن مجموعه تصویر اوریگامی ساکی ، سخت می توان باور کرد آن ها توسط یک چاپگر سه بعدی ساخته شده اند و نه بر روی یک چرخ کوزه گری . تیم سازنده برای ساخت پارچ و فنجان ها از یک چاپگر مخصوص خاک رس سه بعدی لودوم ( Ludum ) استفاده می کند ، سپس به منظور ادای دین به تاثیری که ظروف سنتی راکو در ژاپن از خود به جای می گذاشتند، در پایان یک لایه لعاب هم استفاده می کند.

پتیس در هنگام معرفی وسیله خود ، از تصاویر ساعت اریگامی شخصی هم استفاده کرد، به این ترتیب نشان داد که چگونه هر شی را می توان به صورت شخصی حکاکی کرد ، و اضافه کرد که این کار نوعی قدرت به این نوع شخصی سازی ها می دهد .

قاعده اصلی حاکم بر خط تولید اریگامی شرکت بره و همکاران این است که همه محصولات را باید بتوان شخصی سازی کرد، به این ترتیب مشتریان می توانند هدایایی بسیار شخصی تر به دوستان خود عرضه کنند . پتیس اصل مهم در تاسیس بره و همکاران را عنصر دوستی می داند و از این مساله صحبت می کند که او می خواسته در مسیر رسیدن به موفقیت تا جایی که ممکن است اعضای تیم را به هم دیگر نزدیک تر کند.

ما خیلی بزرگ نیستیم . اعضای شرکت بره و همکاران با احتساب خودم 11 نفر می شوند. اگر موفق شویم نمی توانیم کار خود را گسترش دهیم . بخشی از این مساله عمدی است چرا که در حین کار با این کسب و کار ، امیدوارم بتوانیم رشدی تدریجی و اختیاری داشته باشیم و بتوانیم در زمینه ساخت چیزهای زیبا، با غرور و سطح بالایی از وسواس عمل کنیم.

برنامه رسمی شروع به کار از طریق صفحه شخصی پتیس مطرح شد ، این برنامه مورد تحسین بسیاری از طرفدارانی قرار گرفت که صبورانه منتظر بازگشت پتیس به صحنه عمومی بودند . پتیس مراسم خود را با گفتن این جمله به پایان رساند : ما بسیار هیجان زده ایم تا نمایش را شروع کرده و کار خود را وقف روحیه سپاس گذاری ، دوستی و عشق کنیم . این جا در 3DPI ما هم منتظریم ببینیم اقدام تازه پتیس ما را وارد چه پیچ و تاب هایی می کند . برای این که در جریان خبرهای مربوطه باشید می توانید در خبرنامه ما ثبت نام کنید .