استفاده از سیستم چاپ لیبل در بخش تایید ایمنی مواد غذایی

5416465464 دنیای نو - استفاده از سیستم چاپ لیبل در بخش تایید ایمنی مواد غذاییسیستم مانرک فرش مارکس 9417 + ( Monarch Freshmarx 9417 ) + از شرکت ایوری دنیسن  ( Avery Dennison )، مخصوص چاپ لیبل های مواد تشکیل دهنده ، مواد غذایی و زمان مجاز برای نگهداری کالا

 راه کار مانرک فرش مارکس 9417 + ، آخرین افزونه ای است که ایوری دنیسن برای گروه تولید لیبل های مخصوص میزان تازگی مواد غذایی خود ارائه داده است و شامل مزایایی در بخش سخت افزار ، استفاده و ویرایش می شود . این سیستم یک یا دو هد چاپگر را با نرم افزار فرش مارکس و یک واسط صفحه لمسی ترکیب کرده است ، به این ترتیب به یک راه کار همه کاره و فشرده برای استفاده در محیط های مخصوص خدمات غذایی تبدیل شده است.

آن طور که ایوری دنیسن اعلام کرده ، مانرک فرش مارکس 9417+ توانایی تولید صحیح لیبل های مواد تشکیل دهنده ، مواد غذایی و زمان مجاز برای نگهداری کالا را دارد . به دلیل توانایی دسترسی به اطلاعات از پیش ذخیره شده و ادغام زمان سنج صوتی با پیگیری فرآیند آماده سازی غذا ، این سیستم در زمینه محاسبات تعیین زمان مجاز برای نگهداری کالا بسیار کارآمد است . در نتیجه ، این سیستم چاپ می تواند اطلاعات صحیح و تازه ای ارائه دهد ، باعث از بین رفتن کدهای غیرمجاز بهداشتی در لیبل های غیرقانونی شود و میزان هدر رفتن نامشخص غذاها را کاهش دهد.

سیستم چاپ بادوام و ضد رطوبت است و می توان از آن در محیط آشپزخانه بهره مند شد ؛ شامل گیره های داخلی مخصوص نصب بر روی دیوار می باشد ، به این ترتیب می توان آن را بسته به سطح چشم و فضای کاری بهینه سازی کرد ، این سیستم هم چنین دارای لیست UL است. بروزرسانی هایی را که از طریق پهنای باند دوگانه وایفای قابل دریافت باشد را به صورت خودکار انجام می دهد ، امکان بروزرسانی از راه دور و از طریق یک منطقه مرکزی وجود دارد ، بدون این که به مداخله یک کارمند برای ورود به سایت نیاز باشد.

مانرک فرش مارکس 9417+ از 15 زبان پشتیبانی می کند و بر روی صفحه دارای اپراتور دو زبانه است . به 21 فرمت استاندارد لیبل مجهز است ، این سیستم قادر است به تولید بارکد برای صورت کالا یا اسکن نقطه فروش ( POS ) بپردازد . این سیستم لیبل های تضمینی ارائه می دهد که در مکان های مختلف دوام خود را حفظ می کنند.

اریک شیفر ، معاون بین المللی بخش راهکارهای چاپ و اتصال ایوری دنیسن در این باره می گوید: "راهکار مانرک فرش مارکس 9417+ یک سیستم خودکار است که از طریق یک فناوری دقیق ، کارآمد و مسئولیت پذیر ، بخش عمده ای از برآوردهای تخمینی ایمنی غذا را بر عهده می گیرد."