توسعه در چاپ دیجیتال قوطی های فلزی

3251_636164461809997712_M دنیای نو - توسعه در چاپ دیجیتال قوطی های فلزیآذینگر قوطی دو قطعه ای تون جت (Tonejet) قادر به چاپ مستقیم بر روی قوطی های نوشیدنی است.

 تون جت که تولید کننده ماشین های چاپ دیجیتال پیشرفته الکترواستاتیک از نوع قطره بر حسب تقاضا (DOD)است، نسخه ارتقاء یافته ای از آذین گر دیجیتال دو قطعه ای مخصوص قوطی و لوله ارائه کرده است. این ارتقاء با هدف استفاده در قوطی های نوشیدنی و محصولات مخصوص مراسم های خاص ایجاد شده است، بازاری که به سرعت عمل زیادی نیاز دارد. این آذینگر دو قطعه ای قوطی به فعالان چاپ صنعتی و تولیدکنندگان نوشیدنی این امکان را می دهد که برای کارهای  چاپی کوتاه مدت یا متوسط، به طور مستقیم به چاپ بر روی قوطی ها بپردازند.

 ماروین فورمن، مدیر فروش شرکت تون جت در این باره می گوید: "بازار نوشیدنی، برای شرکت های مستقل و گروه های کوچ تولیدکننده آبجو در حال رشد است. در عین حال شرکت های بزرگ تر تولیدکننده نوشیدنی، در حال تولید منظم نوشیدنی ها با کارهای  چاپ ویژه کوتاه به متوسط هستند. این مساله، و بسیاری از مزایای دیگری که در فرآیند قرار دادن نوشیدنی ها در قوطی وجود دارد، به این معنی است که آبجو سازها، تولیدکنندگان نوشیدنی و سرمایه گذارها،  چاپ دیجیتال بر روی قوطی را یک ابزار کلیدی برای دستیابی به ظرفیت های تجاری تازه در نظر می گیرند.

 آذینگر قوطی دو قطعه ای تون جت از فناوری الکترواستاتیکی ته نشینی قطره بر حسب تقاضا استفاده کرده و به چاپ بسیار سریع و بسیار با کیفیت بر روی هر نوع لایه ای می پردازد. محصولاتی که می توان استفاده کرد عبارتند از: قوطی های بسته بندی فلزی، دریچه ها و کانتینر ها، لوله های محفظه استوانه ای، کارتن ها و هواپخش ها، زرورق های بسته بندی انعطاف پذیر،لیبل ها، روکش های منقبض، بسته بندی فلو، کیسه ها، کارتن بسته بندی مقوایی تاشو، لایه های کارتنی و مقواهای موج دار .