چاپگر لیبل دیجیتال مخصوص تولید در محل

  1.  

ldp-pic-030d-epson-c3500-media-change-ml-tif دنیای نو - چاپگر لیبل دیجیتال مخصوص تولید در محلمحصول کیوال-800 شرکت استرونوا (AstroNova)، بنابرتقاضا به کار تولید فرمت های نرو و واید می پردازد.

 کیوال-800 به این منظور طراحی شده است که به چاپ لیبل ها در دوره های کوتاه مدت و بلند مدت بپردازد. این لیبل ها مخصوص مصارف صنعتی، تجاری، انبار و تولید/توزیع هستند. این چاپگر با سرعت چاپ 12 اینچ در ثانیه، از لیبل هایی با عرض 2.0 تا 8.3 اینچ و طول 30 اینچ پشتیبانی می کند. این چاپگر شامل نرم افزار کویک لیبل آمنی (Quick Label Omni) است، این نرم افزار مخصوص ایجاد لیبل و مدیریت فرآیند چاپ برای طراحی حرفه ای لیبل است. کیوال-800 از یک سیستم چاپ بهره مند است که بازمهندسی شده است، به صورتی که هم بخش سخت افزاری  و هم بخش نرم افزاری با هدف راحت تر شدن فرآیند چاپ، طراحی شده اند.

بنا به گفته استرونوا، کیوال-800 از همان قدرت و کیفیت ماشین چاپ تجاری رومیزی بهره مند است، و یکی از متنوع ترین چاپگر های لیبل  دیجیتال رنگی موجود در حوزه تولید در محل  است.

اریک پزوتی، نایب رئیس و مدیر عامل واحد کوئیک لیبل استرونوا در این باره می گوید: "تخصص اینکجت در فناوری تجسم اطلاعات (DVT) باعث شده این چاپگر در کسب و کارهای مختلف انعطاف پذیری لازم را داشته و بنا به تقاضا، به چاپ مجموعه ای از لیبل های نرو و واید بپردازد. کیوال-800 به دلیل ارائه لیبل های رنگی با رزلوشن بسیار بالا (تا 1600 dpi)، می تواند ابزار مناسبی برای بسته بندی های بسیار دقیق باشد."