منافع قابل توجه مشتری در توسعه ی مشترک توسط هایدلبرگ و گالوس

Untitled-10SuebtGH دنیای نو - منافع قابل توجه مشتری در توسعه ی مشترک توسط هایدلبرگ و گالوسسایت هایدلبرگ در ویزلخ-والدورف تبدیل به مرکز تولید چاپ دیجیتال میشود.

 تولید سری جدید چاپ در سایت ویزلخ-والدورف، با راه اندازی بازار جهانی Gallus Labelfire 340 ، چاپ لیبل دیجیتال _ یک توسعه ی مشترک توسط هایدلبرگ و گالوس بر اساس تکنولوژی پیشروی اینک‌جت از فوجی فیلم _ شروعی موفق داشته است . مشتریان اولیه ی این سری جدید ، شامل چندین شرکت از ایالات متحده میشوند.

هایدلبرگ دستگاه چاپ اینجکت دیجیتال Labelfire را در ویزلخ-والدورف تولید میکند. مجموعه‌ی چاپ دیجیتال این شرکت نیز در آینده در همین مکان تولید خواهد شد. واحد پایه ی چاپ جدید توسط شرکت های تابعه ی گالوس در سایت تولید آلمان در لنگگنس ساخته شده است.این سیستم برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مشتریان برای تولید مقرون به صرفه ی لیبل‌های کوتاه و متوسط  مدت طراحی شده است.

استفان پلنز ، عضو هیئت مدیره ی مسئول تجهیزات هایدلبرگ اظهار داشت : " از انجا که الزامات مربوط به کیفیت، انعطاف پذیری و سرعت در تولید لیبل در حال افزایش تقاضا هستند، ما همراه با لیبل فایر گالوس  مشتریان خود را به سمت آینده ای دیجیتال هدایت مینماییم. منافع قابل توجه به دست آمده از این امر بر اتخاذ رویکرد صحیح ما تاکید میکنند ".

سیستم چاپ دیجیتال جدید Gallus Labelfire 340 برای بازار لیبل طراحی شده است. حجم چاپ جهانی برای این لیبل ها در حال افزایش 4 درصدی در سال میباشد . گرچه نزدیک به 5 درصد این حجم به صورتی دیجیتالی چاپ شده است ، این رقم در حال افزایش سریع به میزان دو برابر میباشد. در واقع، چاپ دیجیتال در حال تغییر بخش بازار ، به صورتی امیدوار کننده است . پیش‌بینی میشود ، در طی مدت کوتاهی نیمی از کارهای چاپی فروخته شده در این بخش مربوط به چاپ دیجیتال خواهند بود. با راه اندازی این فناوری جدید ، هایدلبرگ و گالوس به طور جدی در حال تغییر مدلهای تجاری به کار رفته در این بخش بوده و راه های متنوع و مقرون به صرفه ای را به کاربران ارائه می نمایند.

مجموعه چاپ دیجیتال ، همراه با سیستم های افست هایدلبرگ ، میتوانند به یک فروشگاه چاپ کلی با استفاده از DFE های جدید تبدیل شوند. اپلیکیشن های Web-to-print و مدلهای تجاری نشر چند شبکه ای نیز در این سیستم جدید پشتیبانی میشوند. در این راستا، هایدلبرگ در حال تبدیل فروشگاه هوشمند چاپ به یک واقعیت است که کاربران را قادر می سازد اقدام  به چاپ افست ، پردازش های چاپ دیجیتال و کنترل این موارد در یک روش شفاف و استاندارد نمایند . هدف کوتاه مدت( میانه مدت ) تجارت دیجیتال به دست آوردن حدود 10 درصد از فروش گروه هایدلبرگ می باشد .