زیراکس مدیر منطقه ی جدیدخود را منصوب کرد

3376_636195630202416336_L دنیای نو - زیراکس مدیر منطقه ی جدیدخود را منصوب کردزیراکس انتصاب سیمون هاولز، به عنوان مدیر منطقه ی خاور میانه را اعلام نمود . هاولز بر تمام فعالیت های شعبه های زیراکس نظارت دارد و با تیم مدیریت حساب ، متخصصان فروش و متخصصان فنی برای حمایت یک شبکه ی پارتنر در بیش از 300 منطقه ( در خاور میانه ) همکاری می نماید.

 هاولز اظهار داشت : " من از رهبری چنین تیم با استعدادی برای به کار گیری استراتژی GTM ( رفتن به بازار ) در خاور میانه هیجان زده و خرسند می باشم . موفقیت و پیروزی در این امر همراه با تخصص و تمرکز روی شبکه ی پارتنر، با نفوذ به یک طبقه ی کاری ارزشمند بدل خواهد خورد. 

سیمون هاولز در سال 2003 به عنوان مدیر  استراتژیک بخش  چاپ و نشر هنرهای گرافیکی در UK ، به شرکت زیراکس ملحق شد . در سال 2008 ، هاولز به منظور ایجاد تجارت خدمات چاپ  در خاور  میانه به دبی ،  U.A.E نقل مکان نمود و سازمانهای زیراکس را قادر به استفاده از خدمات دیجیتال به جای استفاده از کاغذ نمود . اخیرا سیمون هاولز در مقام رئیس اتحادیه و خدمات چاپ مدیریت شده ی زیراکس ME حضور داشت و بخش خدمات چاپ شرکت را گسترش داد تا بتواند نیاز سایر بخش ها ، از جمله نمایندگی های ارائه دهنده خدمات چاپ زیراکس در سراسر منطقه  خاور  میانه را براورده سازد .

تمرکز هاولز در مقام جدیدش روی به حداکثر رساندن پوشش دهی منطقه توسط شرکت و ایجاد نمایندگی هایی در خاور  میانه می باشد ، همچنین تضمین میکند که همکاران زیراکس از بالاترین تخصص در کار خود استفاده نموده و به پشتیبانی  از شرکت های دیگر میپردازند. سیمون هاولز یادآور شد  که زیراکس ME به مدیریت خدمات چاپ و ارائه ی راه حل ها ادامه خواهد داد و همچنین اعلام نمود که این شرکت فرصتی برای به حداکثر رساندن صنعت پرینت ink jet در منطقه ی خاورمیانه دارد.