فروشگاه‌های خرده فروشی چاپ سه‌بعدی لویی ویتون پاپ آپ

 3377_636195633152801371_L دنیای نو - فروشگاه‌های خرده فروشی چاپ سه‌بعدی لویی ویتون پاپ آپOMUS، یک ارائه دهنده ی چاپ سه بعدی تخصصی در استرالیا و یک مشتری تکنولوژی های massivit چاپ سه بعدی ، برای اولین بار در جهان ، فروشگاه خرده فروشی چاپD3 پاپ آپ را به نمایندگی از نام تجاری لوکس مد ، لویی ویتون ، ایجاد نموده است .

 ساختار چشم نواز آن با 9 متر عرض، 10 متر طول و 2.7 متر با استفاده massivit 1800  چاپگر سه بعدی OMUS ظرف مدت 18 روز ساخته شده و اخیرا در مرکز خرید وستفیلد سیدنی نگاه خریداران را به خود جلب نموده است.

به گفته ی رابرت گروسو ، مالک OMUS مستقر در ملبورن ، که با آژانس طراحی لوییس ویتون ، Gold Coast Displays ، کار میکرد ، وظیفه ی شرکت ایجاد ساختار بسیار بزرگی بود که به عنوان یک پلتفرم جلب کننده  توجه برای نمایش آخرین مجموعه ی لباسهای مردانه ی این نام تجاری به کار رود. تنها سه هفته از زمان دریافت مجوز OMUS برای پیشروی تا تاریخ افتتاح فروشگاه بزرگ پاپ آپ باقی مانده بود.او توضیح داد: " پس از دریافت خلاصه ای از طراحی ، ما الزاما نیاز به ایجاد بازار فروش خیره کننده و چشم نوازی داشتیم که در یک محیط عمومی شلوغ و در زمان ثبت پایدار بماند. با توجه به پیچیدگی طراحی و زمان کوتاه، چاپ 3D واقعا تنها روش تولید در دسترس برای ما بود ".

برای کمک به منظور ایجاد چنین چاپ بزرگی ، OMUS از مشتری  Massvit  سه بعدی دیگری ، یعنی شرکت تصاویر ترکیبی در سیدنی نام نویسی نمود. چاپگر  بی نظیر 1800  massivit  با سرعت 35 سانتی متر در  14”   در ساعت به کار گرفته شد ، دو چاپگر در اطراف ساعت مستقر شدند و هر یک به چاپ دو پانل تو خالی به طور همزمان پرداخت. در مجموع 30 پانل 3D چاپ شدند که به عنوان دیوارهای بازار فروش پاپ آپ به کار رفتند.

پس از ایجاد آن ، OMUS در هر پانل ستون هایی حامی برای تضمین وزنی که این ساختار بزرگ 243 متر مکعبی ( 797 فوت مکعبی) تحمل میکرد ، قرار دارد . سپس صفحه ی نمایش با وینیل آینه ی کروم ایجاد و باچاپ هایی از تصاویر حیوانات که لوییس ویتون آنها را طراحی نموده بود و با موضوع مجموعه لباسهای مردانه ی روی صفحه ی نمایش مطابقت داشت ، آراسته شد.

گروسو میگوید : " لوییس ویتون و آژانس طراحی ، از نتیجه ی پایانی راضی و خرسند بودند ، این نتیجه از انتظارات آنها نسبت به  خیره کننده بودن پیشی گرفته بود و چشم انداز اصلی آنها الهام گرفتن از سافاری برای نمایش توانایی خط تولید مردانه ی شرکت بود.

کارکنان آنها نیز برای توضیح به بازدیدکنندگان در مورد چگونگی استفاده از این چاپ سه بعدی برای پروژه و چگونگی در محفظه قرار دادن نوآوری لوییس ویتون و این نگرش جدید خوشحال بودند".