هایدلبرگ بر روی آینده دیجیتال تمرکز می کند

  1.  

3494_636232020541425572_L دنیای نو - هایدلبرگ بر روی آینده دیجیتال تمرکز می کند

هایدلبرگ در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک واحد دیجیتال است. این شرکت در این بخش به توسعه، تولید و تهیه فناوری ها و محصولات دیجیتال برای مدل های تجاری تازه می پردازد.

 هایدلبرگ ادعا می کند که در حال تنظیم دوباره فعالیت ها و دیجیتالی کردن کل شرکت است، به این ترتیب از این مساله اطمینان پیدا خواهد کرد که ظرف چند سال آینده، مدل های تجاری مناسبی به کار گرفته شده و بخش های مشتری محور با رشد زیادی مواجه خواهند شد.

طبق گفته های مدیران این شرکت، یک واحد تازه به طراحی و بازاریابی این مدل ها می پردازد. فروش جهانی و شبکه خدمات به شکل قابل توجهی بر روی چالش های دیجیتالی تمرکز خواهند کرد که مشتریان با آن ها مواجه می شوند.

رینر هاندسدورفر، مدیرعامل هایدلبرگ در این باره می گوید: "هایدلبرگ دیجیتالی می شود. ما به دنبال این هستیم که شرکت را با آینده دیجیتال سازگار کنیم. برای انجام چنین کاری، ما ایده های تجاری ابتکاری خود را توسعه داده و آن ها را گسترش خواهیم داد. با این حال، ما همچنین به دنبال این هستیم که با استفاده از حقوق مالکیت، موقعیت خود را در این حوزه تقویت کنیم."

هایدلبرگ در حال حاضر با همکاری با شرکت ریکو (Ricoh) به تولید چاپگرهای دیجیتال مبتنی بر تونر ورق می پردازد، این شرکت هم چنین با فوجی فیلم (Fujifilm) در زمینه چاپ های دیجیتال ورقی و لیبل دیجیتال همکاری می کند.

این هفته نتایج سه ماهه سوم سال منتشر شد و شرکت هایدلبرگ در مقایسه با سه ماهه سوم سال گذشته با آمار فروش کم تری مواجه شده بود. دلیل این امر این است که این شرکت تولیدهای سری خود را افزایش داده است. هایدلبرگ ادعا می کند که هم چنان طبق هدف خود پیش می رود، چرا که چندین سفارشی که از نمایشگاه دروپا دریافت کرده است هنوز مورد پردازش قرار نگرفته اند.

آمار فروش کلی سه ماهه سوم 608 میلیون یورو بود، آمار همین سه ماه در سال قبل 640 میلیون یورو بود. مجموعه فروش سه سه ماهه امسال به طور کلی برابر 1.68 میلیارد یورو بوده است، این امار در سال گذشته برابر 1.802 میلیارد یورو بود.