6 راه برای جذب کودکان به پرینترهای 3 بعدی

  1.  
  2.  

62015-09-22_075318 دنیای نو - 6 راه برای جذب کودکان به پرینترهای 3 بعدی  راه که با استفاده از آن می‌توانید به بچه‌هایتان یاد بدهید که زندگی با پرینترهای سه‌بعدی چگونه است.

 چندین سال قبل ، صنعت نو ظهور چاپ سه بعدی تلاش می کرد که خودش را به عنوان یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای راحت تر کردن سختی ها و مشکلات تولید ، به همگان ثابت کند. چیزی که می نمی دانستیم این بود که این صنعت تازه وارد میدان شده قرار است که نقش مهمی را در پیاده سازی مدرن محصولات و تکنولوژی هایی در تمام زمینه ها ، از دیرینه شناسی و آشپزی گرفته تا مد و حتی لوازم خانگی ایفا کند.

بازار جهانی برای پرینتر های سه بعدی بر طبق اطلاعاتی که کمپانی تحقیقاتی Canalys منتشر کرده است، انتظار می رود که تا سال 2019 به ارزش 20.2 میلیارد دلار برسد ،چرا که از سال 2014 به صورت سالانه رشدی 44 درصدی داشته است. با این که پرینت سه بعدی تا به الان بیشتر جنبه آزمایشی داشته است ، ولی حالا شروع کرده است تا اثرش را بر مسائل روزمره ، حتی بر روی محصولات کودکان ، بگذارد. این چیزی است که از اعلام همکاری بین شرکت های Mattel و Autodesk که در سال جاری انجام شد می توان برداشت کرد.

واقعا جالب است که بتوانید یک مدل سه بعدی شده از خانواده تان را داشته باشید و یا چیزی که جالب تر می باشد این است که بتوانید یم مدل سه بعدی از تحیلات و خلاقیت کودکتان را داشته باشید. این ها یک سری از بهترین روش هایی هستند که سما با آن ها می توانید خلاقیت کودکانتان را با تکنولوژی پرینت سه بعدی با هم ترکیب کنید :

Kids Creation Station

همیشه بعضی صفحات از دفتر نقاشی کودکانتان است که شما را شگفت زده می کند و شما دوست دارید که آن نقاشی را برای همیشه نگه داشته و آن را طوری به خاطر بسپارید. با استفاده از Kids Creation Station شما می توانید این طرح ها را به مدل هایی سه بعدی تبدیل کرده و برای همیشه حفظ کنید. تنها کافی است که عکسی از آن نقاشی یا طرح را در این سایت آپلود کنید و تقریبا چهار هفته بعد یک مدل سه بعدی از آن را به قیمت 100 دلار دم در خانه تان تحویل بگیرید

Potatoyz

برای تجربه دیجیتالی ای که یک محصول سه بعدی را در نهایت به شما می دهد ، Potatoyz واقعا جذاب و سرگرم کننده است.این نرم افزار iOS به بچه ها اجازه می دهد که هر کاراکتر Potatoyz ای که می خواهند را درست کنند ، چه با استفاده از طرح های از پیش درست شده و یا کاملا با استفاده از تخیل خودشان و با استفاده از اشکال و رنگ های و مداد هایی که در آن قرار داده شده است . این مدل های کوچک که تقریبا 1.6 اینچ می شوند شما را یاد بچگی هایتان می اندازند و به طوری که شما هم دلتان می خواهد یکی از آن ها را درست کنید . همچنین هزینه هر کدام از آن ها 25 دلار می باشد.

Makies

از بچه هایتان بپرسید که آیا یک نسخه عروسکی از خودشان را می خواهند یا نه؟ و من به شما اطمینان می دهم که جواب آن ها بله است. نرم افزار Makies یک بروزرسانی برای طرح Mini-me است. بچه ها در آن یک نسخه عروسکی از خودشان را به صورت آنلاین درست می کنند و سپس می توانند آن را به صورت یک عروسک 10 اینچی پرینت سه بعدی که شبیه به خودشان است بگیرند. در Makies شما می توانید مدل مو ، شکل صورت ، مشخصات چهره و لباس های عروسک را تعیین کنید. علاوه بر این شما می توانید یک تی شرت ” دوستت دارم ” هم برای آنها درست کنید و باید بگویم که هزینه این کارها 75 دلار می شود.

3Doodler

بچه هایی که دوست دارند طرح های سه بعدی شان را با دستان خودشان درست کنند حتما با این برنامه خیلی خوش خواهند گذراند ، چرا که می توانند این علاقه شان را در برنامه 3Doodler به واقعییت بدل کنند. این محصول که به صورت یک مداد است ، می تواند یک محفظه پلاستیکی را دستکاری می کند تا بتوانید تولیدات خودتان را ایجاد کنید. نسخه 2.0 این محصول با قیمت 99 دلار در حال حاضر به اروپا و استرالیا صادر می شود.

Shapeways

برای سرگرم کردن بچه هایی که فکر می کنند ساخته هایشان به درد فروش در خرده فروشی ها می خورد از Shapeways استفاده کنید. که فروشگاه آنلاین محصولات سه بعدی در حال شکوفایی ای است ، که تمامی محصولات از لوازم خانه تا اسباب بازی ها را پوشش می دهد. همچنین گزینه ای وجود دارد که با استفاده از آن محصول ساخته شده توسط شخص فقط به آن ها ارسال می شود ، تا فشاری بر روی آن ها برای فروش ساخته هایشان به صورت عمومی نباشد.

The Micro

یکی دیگر از سرمایه گذاری هایی که کارش را از سایت kickstarter شروع کرد و فقط در 11 دقیقه توانست به هدف 50000 دلار برسد و درنهایت 1 میلیون را کسب کرد همین پرینتر سه بعدی Micro است. این محصول قابل حمل و سبک محصوص علاقه مندان واقعی این کارها است. این محصول که به اندازه کافی ساده به نظر می رسد که توسط کودکان استفاده شود ، به آن ها اجازه می دهد تا بر روی هر طرح و شکلی که می خواهند کار کنند و تخیلات سه بعدی شان را در راحتی خانه هایشان به کار ببندند. البته می توانند به دیگران هم پز بدهند که اولین بچه ای در محله هستند که یک پرینتر سه بعدی دارد. قیمت این پرینتر 349 دلار می باشد.