پای "کباب" به چاپ دیجیتال باز شد!

3527_636238804291938071_L دنیای نو - پای "کباب" به چاپ دیجیتال باز شد!میماکی در چاپگرهای جدید خود گزینه محبوب خود به نام کباب (Kebab) را به کار برده است . گزینه کباب با غلطک های گردشی خود این امکان را می دهد که به کار چاپ بر روی انواع اشیاء استوانه ای بپردازید .

 چاپگرهای سری UFJ Mk شرکت میماکی ( Mimaki ) که در نمایشگاه SGI معرفی شدند ، نسل جدید مدل های سری UJF هستند که از فرآیند چاپ مبتنی برتقاضا و مستقیم بر روی شی پیروی می کنند . چاپگرهای مسطح UJF-3042 Mk II و UJF-6042 MkII UV  به ترتیب جایگزین مدل های قدیمی UJF-3042HG و UJF-6042 می شوند . این چاپگرها می توانند به چاپ بر روی مواد تبلیغاتی ، کالاهای ویژه و شخصی همچون خودکارها ، دسته کلیدها ، بیلبوردهای تبلیغاتی در فرمت کوچک ، پایانه های فروش ، جوائز ، قاب گوشی ها ، بطری ها ، طراحی درایوهای یو اس بی ، آهنرباها ، نمونه سازی ، بسته بندی و قطعات جزئی بپردازند .

مایک هورستن ، مدیر بخش بازاریابی میماکی EMEA معتقد است به دلیل این که بازاریاب ها و مدیران برندها به شکل گسترده ای در حال تلاش برای متمایز کردن خود هستند ، سعی می کنند مرزهای محصولات تبلیغاتی را گسترده تر کرده و ارزش های بیش تری به آن ها اضافه کنند ، این مساله شامل استفاده از پارچه ها هم می شود .

مایک در این باره می گوید : " ما در حال حاضر می بینیم که میزان استفاده از سیستم های چاپی UV به کار رفته در لابراتورهای تولیدی ، بازارها و فروشگاه های سخت افزار/DIY  در حال افزایش است ، چرا که آن ها به دنبال ایجاد محصولات سفارشی هستند . این چاپگرهای تازه با ارائه سریع تر محصولات درخواستی ، باعث می شوند تجربه مشتری در چنین مکان هایی به نهایت خود برسد . ما هم چنین امیدواریم شرکت های بیلبورد سازی و محصولات نمایشی هم نسبت به این چاپگرهای تازه ابراز تمایل کنند ، چرا که آن ها در کسب و کار خود همیشه به دنبال به کار گیری راه های سودآورتر و پربازده تر هستند."

میماکی در چاپگرهای UJF-3042 MkII و UJF-6042 MkII هم گزینه محبوب خود به نام کباب (Kebab)را به کار برده است . گزینه کباب با غلطک های گردشی خود این امکان را می دهد که به کار چاپ بر روی انواع اشیاء استوانه ای بپردازید. UJF-3042 MkII  با مدل کباب MkII سازگار است و برای UJF-6042 MkII نیز از مدل کباب MkII L استفاده شده است . با بهره گیری از این قابلیت می توان با کیفیتی بالا به کار چاپ بر روی اشیاء استوانه ای با قطر 10 میلیمتر تا 110 میلیمتر پرداخت ، از جمله محصولاتی همچون بطری های مشروب و آب ، مهرها ، شمع ها ، لوازم آرایشی و بهداشتی و... به این ترتیب می توان در زمانی کوتاه و بر حسب تقاضا ، به تولید محصولاتی اصل و به صرفه پرداخت. 

مایک ادامه می دهد : "مشتری های ما به شکل بسیار خلاقانه ای از گزینه کباب استفاده می کنند . این گزینه برای بسیاری از آن ها درهای تجاری و راه های درآمدزایی تازه ای باز کرده است . بطری های لوازم آرایشی و بهداشتی یک مثال خوب است . بسته به احتیاجات متفاوت کشورهای مختلف ، بطری های لوازم آرایشی و بهداشتی که عمر کوتاهی دارند در حال محبوب شدن هستند . علاوه بر این ، گزینه کباب باعث شده فرآیند چاپ مستقیم لیبل ها تنها یک بار صورت گیرد و به همین دلیل بسیار مقرون به صرفه است . شیئی که قرار است بر روی آن فرآیند چاپ صورت گیرد می تواند یک بطری شخصی باشد ، یا یک بطری که قرار است یادبود یک رویداد ویژه باشد و به عنوان هدیه اهدا شود ."