پل زدن روی شکاف بین سرعت و هزینه برای چاپ دیجیتال متغیر

13663 دنیای نو - پل زدن روی شکاف بین سرعت و هزینه برای چاپ دیجیتال متغیرشرکت زایکون، راه حل های چاپ دیجیتال از گروه فلینت، شرکتی که(Trillium One)را معرفی کرد، که این تریلیوم یک فرآیند چاپ تونر مایع شرکت زیکون را که برای اولین بار در نمایشگاه دروپا 2012 ارائه شد، تحت کنترل درمی آورد.

 یک پروژه ی توسعه مشترک بین شرکت زایکون و میاکوشی، یعنی همان "تریلیوم یک" نقاط قوت میاکوشی در مورد مکانیک یک چاپگر را با رویکرد پیشگام زایکون برای تصویربرداری دیجیتال، الکترونیک با سرعت بالا، تکنولوژی LED رزولوشن بالا، گردش کار و فن آوری تونر، ترکیب می کند.

چاپگر تریلیوم یک، چهار رنگ، قادر به عملکرد با سرعت 60 متر (200 فوت) در هر دقیقه با تراکم 1200 نقطه در اینچ، با عرض چاپ 500 میلی متر (19.7 اینچ) است. متریال تبلیغاتی، و کاتالوگ ها، به همراه بازارهای هدف و اپلیکیشن های بیشتر که انتظار می رود در طول زمان اضافه شوند، به عنوان بازارهای کیفیت بالا برای تریلیوم یک شناخته شده اند.

ویم مائس، معاون زیکون می گوید: "تریلیوم یک ما را به یک سطح جدید فن آوری از نظر سرعت و هزینه برای چاپ دیجیتال متغیر می برد. این نقطه اوج سه رکن عملیاتی ما است. در تصویربرداری، ما به طور مداوم در حال بهبود سرعت همراه با کیفیت چاپ هستیم. در تونرها، ما در حال کار روی تحولات خود برای افزایش نمونه کارهایمان برای برآوردن خواسته های مشتریان هستیم. در گردش کار، ما ثابت DFE خود،یعنی ایکس 800 را داریم. این ها با هم یک راه حل قوی و کیفیت بالا، را تشکیل می دهند که به مشتریان ما کمک خواهد کرد تا به کسب و کار جدید و روابط قوی موجود مربوط به مشتری، دست پیدا کنند. "

چاپ با وضوح بالای تریلیوم توسط هدهای تصویربرداری ( با تراکم 1200 نقطه در اینچ) و اندازه کوچک ذرات تونر کمتر از 2 میکرون مورد استفاده در تونر مایع غلظت بالای طراحی زیکون، به وقوع پیوسته است. ذرات تونر از یک غلتک به دیگری با دقت فوق العاده و با سرعت بسیار بالا همزمان با اینکه بستر در فرآیند تصویربرداری پیش روی می کند، انتقال پیدا می کنند. که این کار باعث بهبود ثبت و کیفیت تصویر و ایجاد ثبات تراکم می شود.

ویم می گوید: "تریلیوم یک نقاط قوت افست لیتو در ارائه ی چاپ کیفیت بالا، تراکم جوهر، و پوشش تصویر بر روی بسترهای مختلف را، با نقاط قوت چاپ دیجیتال که امکان چاپ اطلاعات متغیر در تیراژ بالاتر با هزینه های پایین تر و بهره برداری آسان را فراهم می سازد، ترکیب می کند. و بنابراین منجر به ایجاد یک راه حل تولید قدرتمند می شود. "

زیکون اعلام کرده است که اولین ماشین های تریلیوم یک از سه ماهه ی دوم سال 2017 عرضه خواهند شد.