چگونه بیلبوردسازی به شرکت ها کمک می کند

  1.  

Untitled-1R9BIwhx8 دنیای نو - چگونه بیلبوردسازی به شرکت ها کمک می کندشرکت کانن (Canon ) با محصولاتی همچون چاپگر مسطح آریزونا 1280GT (Arizona) که مخصوص هم مدیا های انعطاف پذیر و هم سفت و سخت است ، امکانات گسترده و تازه ای به چاپ لارج فرمت مخصوص علامت های داخلی و خارجی اضافه کرده است . 

 اکه کالر ویو (Océ ColorWave) با هدف استفاده در هنرهای گرافیکی ، معماری ، مهندسی و ساخت و ساز طراحی شده است. imagePrograf iPF8400SE ,  یک چاپگر 444 اینچی مخصوص طراحی پوستر است. imagePrograf Pro -6000S  مخصوص  طراحی و ساخت علامت و عکاسی تجاری است.

نکته جالب توجه این است که در این چاپگرها از فناوری چاپ UVgel استفاده شده است ، فناوری که کانن ادعا میکند باعث تغییر و تحول چاپ لارج فرمت غلطک به غلطک می شود . طبق گفته های اولیه کانن ، این فناوری شامل جوهر دوام پذیر UV از کانن است که بلافاصله با مدیا مورد نظر تماس برقرار کرده و منجر به جایگیری نقطه ای و کنترل منطقه ای دقیق در تصاویری با کیفیت مداوم بالا و سرعت زیاد می شود . کانن اعلام کرده است که فناوری UVgel ، محور اصلی خانواده محصولات چاپی غلطک به غلطک این شرکت خواهد بود . اولین مورد از آن ها یک چاپگر 64 اینچی غلطک غلطک با بهره وری بالا است که در بهار 2017 عرضه می شود .

 آیمن الی ، مدیر بازاریابی محصولات حرفه ای کانن در خاورمیانه ، در مورد  فناوری UVgel اطلاعات بیش  تری ارائه می دهد : " صنعت بیلبورد و تصویر سازی گرافیکی به سرعت در حال گسترش است ، و سال به سال بر حجم محصولاتی که توسط چاپگر های غلطک به غلطک چاپ می شوند ، افزوده می شود . علاوه بر این ، بیش از 40% سفارش ها معمولا ظرف 24 ساعت تحویل داده می شوند ، این یعنی در حال حاضر در این صنعت ، سرعت و انتظارات حرف اول را می زنند . فناوری UVgel کانن به دنبال از میان برداشتن این محدودیت هاست ؛ چرا که باعث افزایش سرعت جوهر افشانی بر روی مدیا می شود که در نتیجه آن ، بهره وری و سرعت افزایش می یابد . نکته بعدی این که این فناوری از جوهر کم تری استفاده می کانند و در عین حال ، وسعت رنگی بهتری ارائه می دهد . با کمک این نوآوری ها ، کانن مثل همیشه به مشتری ها و همکاران خود کمک می کند که با آخرین دستاوردهای صنعت چاپ در قرن 21 آشنا شوند ."

 کانن هم چنین پروژکتورهای مجموعه XEED خود را هم معرفی کرده است ، این پروژکتورها با هدف  بازارهای خرده فروشی و مهمانی ها طراحی شده اند. ونکاتاسوبرامانیان هاریهاران ، مدیر واحد تجاری تجارت به مشتری بخش خاورمیانه کانن در این باره می گوید : "کوپن های دیجیتال ، رسانه های تعاملی هم چون مانکن های دیجیتال و AR/VR در حال تغییر نحوه نگرش و تعامل جهان با بیلبورد ها  است ، و مجموعه تازه و هیجان انگیزی از احتمالات تازه فراهم شده است . کانن با ارائه راه حل های سفارشی که در پروژکتور 4K XEED خود تعبیه کرده است به دنبال ماجراجویی های تازه در حوزه  بیلبوردسازی دیجیتال است. این مجموعه پروژکتورهای کانن را می توان در حوزه گسترده ای از بازارها و برنامه های کاری مختلف همچون شبیه سازی ، موزه ها ، گالری های هنری ، افلاک نما ، تحصیلات عالی ، تحصیلات پزشکی و آموزش به کار برد ."

شادی باخور ، مدیر واحد تجاری تجارت به تجارت شرکت کانن در خاورمیانه ، به تشریح استراتژی توسعه محصول شرکت و مدل های تجاری در حال تغییر می پردازد : " کانن به عنوان شرکتی در نظر گرفته می شود که راه حل های بهم پیوسته ای هم در بازارهای تجارت به تجارت و هم در بازارهای تجارت به مشتری ارائه می دهد. در بازار تجارت به تجارت، ما هنگام طراحی محصولات شرکت ها ، عوامل اساسی هم چون بهره وری و سودآوری را مد نظر قرار می دهیم . در بازار تجارت به مشتری ، احساسات مشتری برای ما در اولویت قرار دارد . ما به عنوان تنها شرکتی که به تامین احتیاجات این بخش از بازارها می پردازیم ، به دنبال پیدا کردن راه های تازه برای ادغام نقاط قوت خود هستیم تا بتوانیم باارزش ترین ها را در اختیار مشتری ها قرار دهیم . ما با توجه به حوزه بیلبوردسازی ، مجموعه کاملی از محصولات مختلف همچون چاپگرهای لارج فرمت ، پروژکتورها ، دوربین ها و دیگر تجهیزات تصویر سازی ، گردش کاری ، نرم افزار و برنامه های موبایل مخصوص برنامه ریزی و پیاده سازی فرآیند چاپ ، بیلبوردسازی تاثیر دیجیتال و تعاملی را ارائه می دهیم ."

 ظرفیت رشد بازاربیلبوردسازی در منطقه خاورمیانه ، به ویژه در کشورهایی هم چون امارات متحده عربی که شدیدا به دنبال تبدیل کردن شهرهای خود به شهرهای هوشمند هستند ، بسیار بالاست . چرا که پروژه شهر هوشمند نیاز به تبادل اطلاعات بیش تری دارد . شادی این نکته را خاطرنشان می کند که در آینده ، بیلبوردسازی در قالب های مختلف ، در هر نوع استراتژی ارتباطی نقش مهمی ایفا می کند .

 شادی در ادامه می گوید : " برنامه های تازه چاپ لارج فرمت و ادغام چاپ ، دیجیتال و بیلبوردسازی تعاملی ، باعث گشایش بازارهای تازه ای در خرده فروشی ، دکوراسیون داخلی ، ضیافت ها ، صنایع مربوط به اوقات فراغت و تفریح شده است . این مسائل باعث به وجود آمدن نیاز فزاینده به برقراری ارتباط با مشتری ها ، ارتقا نام تجاری و ایجاد فرصت های تازه برای همکاری با مشتری ها می شوند. بنابراین، زمانی که چاپگرها و دیگر محصولات را به شکل بهتری توسعه می دهیم ، هم چنین این مساله را مد نظر قرار می دهیم به منظور این که هم کسب وکارها و هم کاربران نهایی به منفعت برسند ، چگونه می توانیم این محصولات را با فرآیند های تجاری مشتری های خود ادغام کنیم ."