GlobalVision در نمایشگاه لیبل اروپا 2017 از فناوری اسکنر تازه رونمایی می کند

3887_636353848181663934_L دنیای نو - GlobalVision  در نمایشگاه لیبل اروپا 2017 از فناوری اسکنر تازه رونمایی می کندعلاوه بر معرفی فناوری اسکنر تازه در نمایشگاه لیبل اروپا، گلوبال ویژن هم چنین به نمایش نسخه 4.1 رومیزی پلتفرم کنترل کیفیت پیوسته ارتقا یافته خود خواهد پرداخت.

در سالن 3 غرفه 3D65 نمایشگاه لیبل اروپا 2017؛ گلوبال ویژن، یکی از ارائه دهندگان پیشروی فناوری های اصلاح کننده ابتکاری، می خواهد در صنعت اصلاحات اسکنر تازه ای با ویژگی هایی بی نظیر معرفی کند. این شرکت هم چنین به دنبال معرفی آخرین پیشرفت های خود در زمینه ابزارهای کنترل کیفیت است. نمایشگاه لیبل اروپا 25 تا 28 سپتامبر در بروکسل بلژیک برگزار می شود. هم چنین در 27 سپتامبر از ساعت 10:15 تا 10:45 صبح، گلوبال ویژن یک همایش مطبوعاتی برای خبرنگاران این صنعت برگزار می کند.

روبن مالز، بنیان گذار و مدیرعامل گلوبال ویژن، و هم چنین سخنران همایش مطبوعاتی در این باره می گوید: «رونمایی از فناوری اسکنر تازه با عملکردی بی اندازه، یکی از نمایش های برجسته گلوبال ویژن خواهد بود، و مورد توجه فوق العاده بازدیدکنندگان و خبرنگاران نمایشگاه لیبل اروپا قرار خواهد گرفت. محدوده کامل ویژگی های پیشرفته این فناوری در همایش مطبوعاتی مطرح خواهد شد. نمایش زنده از معرفی اسکنر تازه در سراسر نمایش در دسترس خواهد بود.

علاوه بر معرفی فناوری اسکنر تازه در نمایشگاه لیبل اروپا، گلوبال ویژن هم چنین به نمایش نسخه 4.1 رومیزی پلتفرم کنترل کیفیت پیوسته ارتقا یافته خود خواهد پرداخت، این پلتفرم هم چنین دارای پیشرفت های نرم افزاری مثل سرعت بیش تر بارگیری فایل ها و زمان بازرسی خواهد بود و از به کارگیری فضای ابری موجود در HTML 5 هم استفاده می کند. بازدیدکنندگان این نمایش هم چنین متوجه می شوند که بلیط پلتفرم کنترل کیفیت آن ها بروزرسانی شده و با سرور جریان کاری اسکو موتور خودکارسازی 16 ادغام شده است، این جریان کاری یک راه حل برنده جایزه سفارشی  است که در زمینه هجی کردن، متن، بارکدها، بریل، رنگ ها و دیگر کارهنری مشخص بسته بندی که در جریان کاری پیش از چاپ استفاده می شود، به صورت خودکار به بررسی کنترل کیفیت می پردازد.

راه حل های نرم افزار اصلاح سازی خودکار گلوبال ویژن که با هدف از میان بردن خطاهای مرتبط طراحی هنری و کپی کارهای چاپی طراحی شده است، در تک تک مراحل فرآیند جریان کاری یک کیفیت جامع و مطمئن ارائه می دهد. اسکنرهای گلوبال ویژن با توانایی شناسایی پیشرفته خطا می توانند مجموعه ای از مواد چاپی مثل فویل، چاپ بازتابنده، جزوه های کم حجم، ورقه های چاپ ورودی/خروجی تا شده، وب های لیبل، فیلم های کوچک، طراحی ها، مقواهای چین دار، لیبل ها، کارتن و فیلم را بررسی کنند.

مالز در خاتمه اعلام می کند: «بی صبرانه منتظریم تا پذیرای صاحبان برند تجاری لیبل و بسته بندی و فروشگاه های چاپ در غرفه خود باشیم تا بتوانیم اسکنر تازه و آخرین فناوری پلتفرم کنترل کیفیت خود که سطح تازه ای از دقت و کیفیت بررسی را در اختیار جریان کاری بسته بندی آن ها قرار می دهد را معرفی کنیم.»

نمایشگاه لیبل اروپا، نمایشگاه اصلی مجموعه نمایشگاه های جهانی لیبل و هم چنین بزرگ ترین رویداد مربوط به لیبل در سراسر جهان است. این نمایش چهار روزه محل مطمئنی است برای جذب مبدل ها / چاپگران لیبل و بسته بندی، صاحبان برندها، طراحان و فروشندگان این صعنعت در سراسر جهان.