شرکت Workflowz راه حل پیش از چاپ تازه ای برای وایدفرمت هاعرضه می کند

45466491573 دنیای نو - شرکت Workflowz راه حل پیش از چاپ تازه ای برای وایدفرمت هاعرضه می کندفایل های کار هنری با اطلاعات تولیدی مختلفی همچون کمیت، شکل و اندازه وارد سیستم می شوند.

 ورک فلوز (Workflowz) از گریفین 1.0 شرکت تیلیا لبز (Tilia Labs) رونمایی کرده است، یک راه حل پیش از چاپ که به خودکارسازی فرآیند فرم بندی برای چاپ واید فرمت می پردازد. ورک فلوز ادعا می کند که گریفین از موتور فونیکس برای ایجاد فرم بندی هایی با شکل واقعی استفاده می کند. این کار باعث کاهش هزینه ، کاهش خطاها و افزایش بازده می شود.

الن دیکسن، مدیرعامل ورک فلوز در این باره می گوید: «گریفین خنثی و نامشخص است و می تواند با هر چیزی کار کند و به یک روش واحد برای هماهنگی ایجاد کند. این نرم افزار چاپگرهای واید فرمت را هدف گرفته است.» ورک فلوز ادعا می کند که جریان کلی گریفین ساده است و می توان با حداقل تمرین بر آن مسلط شد.

فایل های کار هنری با اطلاعات تولیدی مختلفی همچون تعداد، شکل و اندازه وارد سیستم می شوند. کاربران می توانند از طریق یک کتابخانه به انتخاب تخته زیرلایه بپردازند و یا تنها اندازه را بدهند و به صورت خودکار به تولید نتایج به شدت آشیانه بندی شده بپردازند. زمانی که آشیانه بندی کامل شد، علائمی همچون ثبت، بارکدها و گودال ها به صورت خودکار اضافه می شوند.

در نهایت، با استفاده از الگوهای پیش فرض ، نتیجه را می توان برای چاپ و برش کاری برای دستگاه های مختلف تولید کرد. شرکت اعلام می کند که این کار را می توان در چند دقیقه کامل کرد. سیجن دی جانگ ، مدیر عامل تیلیا لبز در این باره می گوید : « عرضه تیلیا گریفین یک نقطه عطف بزرگ برای شرکت ماست . این دومین محصول ماست که وارد بازار می شود ، این محصول هم چنین نشان دهنده تعهد ما نسبت به بخش واید فرمت است ، بخشی که به نظر ما فضای زیادی برای رشد دارد و ما هم ارزش زیادی برای آن قائلیم. آزمایش اولیه با مشتری های آزمایشی مثبت بوده است ، بنابراین ما مشتری های مطمئنی داریم که با صرفه جویی در زمان و مزایایی دیگری که این محصول ارائه می دهد، می توانند از بازگشت سریع سرمایه لذت ببرند .»

دیکسن معتقد است : « عرضه گریفین یک کار بی نقص است، چرا که مناسب چاپگرهای دیجیتالی است که تمایل دارند از هر دو تجهیزات غلطک خور و ورقه خور بهره مند شوند. در بازاری تا این حد رقابتی ، ذخیره زمان و مواد برای همه مشتریان حیاتی است . » گریفین 1.0 در حال حاضر برای خرید در دسترس است .