برای چاپ دیجیتال چه چیزی در فروشگاه موجود است؟ چاپ !

78912234654 دنیای نو - برای چاپ دیجیتال چه چیزی در فروشگاه موجود است؟ چاپ !بعضی ها آن را «رنسانس چاپ» می نامند. اینترنت و داده ها در نفش آنزیم های فرآیندهایی عمل می کنند که اطلاعات و چاپ را با هم ادغام می کنند. این دو هم چنین به هدایت پتانسیل هایی می پردازند که فناوری های تازه چاپ به آن ها اجازه ورود می دهد.

 فعالان بخش چاپ حرفه ای با چالش تازه ای مواجه شده اند. آن هایی که می توانند اینترنت را تفسیر کرده و از آن به شکل نوآورانه ای استفاده کنند، باید از فرصت های این پیشنهادات ابزاری بهره ببرند.

به اشتراک گذاری راحت داده ها و اطلاعاتی که اینترنت هر روز تولید می کند (در هر ثانیه 17 صفحه وب در جهان تولید می شود)، به یک میراث برای کسانی تبدیل شده است که می توانند چرخه حیات محتوای دیجیتال را گسترش دهند و از طریق چاپ ارزش آن را افزایش دهند. امروزه، چرخه حیات اطلاعات شامل سه مرحله می شود: دیجیتال، چاپ و موبایل یک مدرک مناسب این ملاحظات را اثبات می کند. بهتر است نگاهی به تعدادی از آن ها بیاندازیم.

پرینتستاگرام یک وبسایت آمریکایی است که تصاویر ارسال شده بر روی اینستاگرام (80 میلیون عکس به صورت روزانه ارسال می شود) را در قالب های مختلف چاپ می کند، به این ترتیب به کاربران امکان می دهد که با این تصاویر به چاپ و ارسال کارت پستال بپردازند یا آن ها را بر روی پارچه، آلمینیوم و ابزارهای دیگر چاپ کنند. یا این که تصاویر اینستاگرام را به دکوراسیون های داخلی واقعی تبدیل کنند.

 ردبول بخشی از 55% برندهایی است که بر روی تولید محتوا با هدف جذب مصرف کنندگان صفحات دیجیتال خودشان سرمایه گذاری می کنند. به عنوان یک غول رسانه آمریکایی، این محتوا شامل ویدئوهای تبلیغاتی زیبایی می شود که می توان هم چنین با نشریه چاپی آن ها به نام «رد بولت این»  به تماشایشان پرداخت. این کار به لطف سیستم های بسیار پرکاربرد واقعیت افزوده صورت می گیرد که می توانند کاغذ را به تجهیزاتی قابل کلیک کردن تبدیل کنند.

در همایش تازه ای که مخصوص چاپگرها برگزار شده بود، ما ثابت کردیم که چگونه چاپ و بازاریابی با هم تعامل دارند و برای افزایش تاثیر ارتباطات، بر روی یکدیگر اثر می گذارند.

یکی از کاربردهای تازه، خرده فروشی آزمایشی است که توجه مصرف کنندگان را به سمت بازار فروش جلب می کند. با در نظر گرفتن این نکته که اغلب اوقات هنگامی که ما به سوپرمارکت می رویم، معمولا سرمان پایین است و با گوشی هایمان کار می کنیم، صفحه های نمایش موفقیت آمیز باید بر روی کف زمین قرار بگیرند، این کار را برای مثال می توان با به کارگیری گرافیک های سه بعدی انجام داد. برای مثال شرکت پانتن برای تبلیغ محصولات آرایشی بهداشتی خود گرافیک های سه بعدی خلق کرده است. این کار در مقایسه با گرافیک های کفی دو بعدی که در آن زمان قرار داده می شد، +220% تاثیر بیش تری دارد. یک روش مشابه توسط هینکن و مگنوم صورت گرفته است.

و چرا از طراحی برای جلب توجه به سمت یک محصول استفاده نکرد؟ مثل کاری که شرکت «سیف» با قرار دادن پاک کننده های خود در سه پایه های نمایشی انجام داد که به حمام یا دوش اشاره می کردند. یا قرار دادن نورهای LED بر روی صفحه های نمایش که به محض این که مصرف کننده ای عبور می کند روشن می شوند. این کاری است که شرکت «نر» برای تبلیغ حبه های سوپ خود استفاده کرد و از رقبا فاصله گرفت. یا این که چگونه با تمرکز بر روی صفحه های نمایش قفسه ای سه بعدی (دوباره هینکن) به  دیده شدن بیش تر محصول خود کمک کنیم.

آن چه که مهم است این است که خلاق باشید و از تغییر عادت های مصرف کنندگان خبر داشته باشید. استفاده از گوشی های هوشمند برای مقایسه (هنگام بودن در فروشگاه) یا تحقیق برای کسب اطلاعات بیش تر، می تواند دلیل این مساله باشد که چرا بسیاری از برنامه های تازه که با چاپ و استفاده از ارتباطات آفلاین – آنلاین شروع می کنند، به چاپگرها اجازه می دهند که برای کارزهای چند شبکه ای (شامل رسانه اجتماعی هم می شود) خدماتی فراهم کنند.