فلینت گروپ (Flint Group) دیجیتال نایلوفلکس (Nyloflex) FCT را برای فرآیند پس از چاپ کارتن عرضه می کند

FILINGGGGG دنیای نو - فلینت گروپ (Flint Group) دیجیتال نایلوفلکس (Nyloflex) FCT را برای فرآیند پس از چاپ کارتن عرضه می کندصفحه سرپهن فلکسو با کیفیت چاپ فوق العاده بر روی انواع زیرلایه ها، از لاینرهایی با کیفیت بالا گرفته تا پایین.

بعد از پروسه « مسیر راحت » ، شرکت فلینت گروپ فلکسوگرافیک پروداکتس با یک صفحه اصلی سرپهن نقطه ای فلکسسو دیگر ، شعاع تولیدی خود را گسترش می دهد ، این صفحه می تواند به شکل قابل توجهی آرایش شیاری مقواهای چین دار مختلف را کاهش دهد ، این شیارها می توانند هر نوع شیاری ، از نرم تا سخت باشند. صفجه نایلوفلکس FCT دیجیتال در عین حال که بالاترین هایلایت ها را نگه می دارد ، یک کیفیت چاپ قابل توجه و دقیق هم ارائه می دهد و عناصر تعریف شده را با متن ها و کدهایی که به شکل دقیقی بازتولید شده اند ، ارائه می دهد . این صفحه فروشگاه های چاپ را ترغیب می کند که مرزهای وضوح چاپ در فرآیند پس از چاپ مقواهای چین دار را جلوتر ببرند. صفحه فلکسو تازه در عبور جوهر هم عملکرد عالی نشان می دهد و باعث دستیابی به جامدات و حتی جوهرریزی بسیار نرمی می شود، فرآیندی که باعث بروز یک کیفیت چاپ بالا و سازگار در انواع زیرلایه ها می شود .

دکتر اوا فرودنتهالر، نائب رئیس بخش فناوری فلینت گروپ فلکسوگرافیک پروداکتس، در این باره می گوید: «با وجود این که به علت هزینه ها، یک تمایل پیوسته نسبت به لاینرهایی با کیفیت کم تر وجود دارد، با این حال، احتیاجات تعیین نشده در چاپ با کیفیت، فروشگاه های چاپ، خرده فروش ها و صاحبان برند ها باعث نیاز به دستیابی به یک کیفیت خوب در فرآیند پس از چاپ مقواهای چین، هم برای لاینرهای برتر و هم برای مواد چالش پذیرتر می شود. به این ترتیب با توسعه صفحه نایلوفلکس FCT، با در نظر گرفتن کیفیت چاپ، ما دو نقطه مرکزی برای کاهش تاثیرات آرایش شیارها در کیفیت های مختلف لاینر داشتیم و می توانستیم در فرآیند پس از چاپ مقواهای چین دار، کیفیت صفحه های هایلایت مناسب را افزایش دهیم. این در حالی است که در عین حال، با فراهم کردن صفحه ای که مانند هر صفحه چاپ دیجیتال معمولی می تواند مورد پردازش قرار گیرد، تلاش کردیم آن را برای فعالیت پیش از پرس هم ساده کنیم.»

صفحه دیجیتال نایلوفلکس FCT با پردازش این صفحه همچون هر صفحه دیجیتال دیگری (بدون تجهیزات، مراحل پردازشی یا مواد مصرف شدنی مورد نیاز اضافی) برای نقاط سرپهن به روشی راحت و به صرفه، مزیت های زیادی فراهم می کند. به همین دلیل، پیچیدگی فرآیند صفحه سازی به شکل آشکاری ساده شده است، در حالی که  بازتولید و همنواختی افزایش یافته است. ماده صفحه نشان دهنده استقامت قابل توجه، سختی، مقاومت بالا در برابر لایه ازون و قابلیت ذخیره سازی خوب است که همه جزو استانداردهای صفحه های چاپی نایلوفلکس هستند.

این صفحه اساسا سرپهن نقطه ای فلکسو تازه بر روی چاپ، به علت تحمل دریافت نقطه ای کم تر، مقاومت پوششی بالاتر و استقامت در تیراژ چاپ، همنواختی بسیار خوبی از خود نشان می هد، این کار هم چنین در سرعت های چاپ افزایش یافته هم به همین ترتیب است. صفحه دیجیتال نایلوفلکس FCT در سراسر تیراژ چاپ، باعث گسترش کم تر و کاهش فرآیند پیوسته دستیابی به نقاط می می شود. علاوه بر این، صفحه فلکسو تازه از طریق راه اندازی چاپ  سریع، در هزینه صرفه جویی می کند و تولید را افزایش می دهد. کاری که منجر به زمان های راه اندازی کوتاه تر و کاهش هدررفت می شود. صفحه چاپ فتوپلیمر فلکسو تازه، یعنی نایلوفلکس FCT دیجیتال، در ضخامت های مختلف از 2.84 میلیمتر (.112””) تا 6.35 میلیمتر (.250”) از جولای 2017 در دسترس خواهد بود. مشتریان علاقه مند می توانند درخواست کیت های آزمایشی رایگان و هم چنین جعبه های ارتقا عرضه شده ای را داشته باشند که با نمونه های چاپی 4c و 2c، توسط صفحه صفحه دیجیتال نایلوفلکس FCT و جوهر آب محور شرکت فلینت گروپ به نام پریمونوا بیس برد، بر روی زیرلایه های مختلف چاپ شده است. این کار با هدف نمایش کیفیت چاپ فوق العاده آن انجام شده است .