Durst مجموعه Tau 330 Series خود را گسترش می دهد

  1.  

1124786789 دنیای نو -  Durst مجموعه Tau 330 Series خود را گسترش می دهدتائو 330 RSC تازه ، یک نوع چاپ لیبل و بسته بندی است که چاپی به عرض 330 میلیمتر (13 اینچ ) را ارائه می دهد و سرعت چاپ لبه جلویی آن به صورت خطی به 78 متر/دقیقه می رسد .

دورست ، تولید کننده فناوری های تولیدی پیشرفته دیجیتال ، در نمایشگاه لیبل 2017 که از 25 تا 28 سپتامبر 2017 در شهر بروکسل برگزار می شود ، در غرفه 8B26 در سالن 8 از آخرین دستاورد خود ، چاپ لیبل زنی 8 رنگه دیجیتال تازه با وضوح و سرعت بالا به نام تائو 330 RSC رونمایی می کند . این شرکت هم چنین به معرفی راه حل ترکیبی OMET’s Xflex X6 و هم چنین جریان کاری وب به چاپ تازه خود می پردازد .

 تائو 330 RSC تازه، یک چاپ لیبل و بسته بندی است که چاپی به عرض 330 میلیمتر (13 اینچ) می دهد و سرعت چاپ لبه جلویی آن به صورت خطی به 78 متر/دقیقه (245 فوت/دقیقه) با وضوح چاپ 1200 در 1200 dpi می رسد. این پرس به گنجایش تولید 1.185 متر مربع در ساعت دست پیدا می کند، و به لطف جایگاه های 8 رنگی خود (CMYK+W+OVG) و جوهرهای طراحی شده با رنگدانه های بالا، کیفیت چاپی برجسته و فلکسو ارائه می دهد که چیزی در حدود 98% دامنه رنگی پانتون را پوشش می دهد.

 همسو با شعار : « آینده دیجیتال خود را شکل دهید » که دورست برای مشتریان خود در نظر گرفته است ، تائو 330 RSC جدید می تواند به صورت کاملا مجزا مورد استفاده قرار گیرد یا این که با تیغ زن دیجیتال لیزری این لاین LFS 330 ترکیب شود. همچنین در نمایشگاه لیبل ، تائو 330 RSC به عنوان یک چاپ ترکیبی با مجموعه OMET Xflex از مجموعه گزینه های پرداخت کاری معمولی ترکیب شده و برای مجموعه گسترده ای از برنامه ها ، انعطاف پذیری نامحدودی برای کار با مواد ارائه می دهد . گزینه های پیکربندی شامل رول باز کن جامبو و گزینه های پیش از آماده کردن مواد مثل هاله اینلاین ، صاف کن وب ، آستر بندی و هم چنین گزینه های پرداخت کاری پس از چاپی همچون جلا دهی ، فویل سرد ، لمنیت ، تیغ زنی ، برش کاری و رول جمع کنی می شود .

 دیگر محصولاتی که به نمایش در می آید عبارتند از : تائو 330 پیشرو با قابلیت انتقال جوهر کم مخصوص بسته بندی غذایی و مواد دارویی ، و هم چنین مدل ورودی تائو 330E با جوهرهای اینکجت یووی با رنگدانه های بالا . این چاپ همراه با EFS 330 به عنوان یک راه حل کامل ارائه می شود . EFS 330 یک سیستم تبدیل و پرداخت کاری اقتصادی  است که از SMAG گرفته شده است .

 علاوه بر مجموعه تائو 330 ، دورست هم چنین به معرفی راه حل وب به چاپ تازه خود می پردازد که مخصوص طراحی ، پیش نمایش و سفارش دهی آنلاین انواع مختلف محصولات بسته بندی مثل لیبل‌ها ، کارتن تاشو و ... می شود . هم چنین مجموعه برنامه جریان کاری – لیبل زنی خود دورست ، یک نرم افزار واحدی و با قابلیت گسترش ، پیش از چاپ ، RIP ، مدیریت رنگ ، قیمت دهی جوهر و مدیریت داده های تولید از جمله موارد دیگری هستند که این شرکت در این نمایشگاه ارائه می دهد . بازدید کنندگان این فرصت ویژه را در اختیار خواهند داشت که نمایش های کامل و زنده ی کل جریان کاری تولید دیجیتال ، از سفارش دهی آنلاین گرفته تا پردازش داده ها و چاپ دیجیتال و پرداخت کاری را تماشا کنند .

 هلموت مانتر ، مدیر واحد چاپ لیبل و بسته بندی دورست در این باره می گوید : « بسیار هیجان زده ایم از این که می توانیم مجموعه گسترده راه حل های چاپ دیجیتال و جریان کاری را در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه لیبل قرار دهیم . ما مطمئنیم که به ویژه تائو 330 RSC تازه با سرعت چاپ و کیفیت چاپ بی نظیر در غرفه ما بالاترین جایگاه را خواهد داشت و در میان تمام مبدل های لیبل که به دنبال یک راه حل چاپ دیجیتال در ابعاد صنعتی هستند ، بیش ترین توجهات را جلب خواهد کرد .