HP در سنگاپور یک آکادمی آموزشی راه اندازی می کند

1789786 دنیای نو - HP در سنگاپور یک آکادمی آموزشی راه اندازی می کند

HP، شرکت تولید کننده ماشین آلات چاپ دیجیتال اعلام کرده است که به زودی یک آکادمی آموزشی چند میلیون دلاری تازه مخصوص خدمات راه حل های گرافیکی (GSS) تاسیس می کند تا بتواند فرآیند آموزش حرفه ای و توسعه را بهبود بخشد و به تسریع تغییر تحول دیجیتالی صنعت چاپ سراسر آسیا، اقیانوسیه و ژاپن کمک کند.

در دورانی که چاپ با سرعتی زیاد در حال تغییر از آنالوگ به سمت دیجیتال است، آموزش و توسعه آخرین فناوری های تغییرات دیجیتال برای تامین کنندگان خدمات چاپ و متخصصان صنعت چاپ به یک ضرورت تبدیل شده است. آکادمی آموزشی خدمات راه حل های گرافیکی ظرف 12 ماه یک تجربه بسیار مفید را در اختیار بیش از 1000 مشتری، مدیر تولید، مهندس  و اپراتور در سراسر منطقه قرار می دهد.

پی بن کونگ، مدیر بخش الکترونیک هیئت توسعه اقتصادی سنگاپور در این باره می گوید: «ما بسیار خوشحالیم که اچ پی سنگاپور را برای راه اندازی آکادمی آموزشی خود انتخاب کرده است. این آکادمی آموزشی به افزایش مهارت ها کمک کرده و امکان کار با چاپ دیجیتال را در اختیار نیروی کار قرار می دهد.»

آکادمی آموزشی خدمات راه حل های گرافیک اچ پی از طریق یک مدل آموزشی ترکیبی، به پرورش مدیران تولید، اپراتورها، مهندسان خدمات و مهندسان نرم افزار می پردازد. برنامه آموزشی که شامل بیش از 50 دوره می شود، شامل کار عملی با سیستم در محل، یادگیری الکترونیک مدولار خودگام، همایش های اینترنتی مدرس محور و ابزارهای ارزیابی آنلاین می شود. شرکت کنندگان در این آکادمی این فرصت را خواهند داشت که به دوره های آموزشی عمومی بروند و نسبت به ظرفیت فوق العاده چاپ دیجیتال و نحوه استفاده از آن برای تقویت کسب و کار به درکی عمیق تر برسند. آن ها هم چنین از دوره های آموزشی تولیدی مثل اپراتور تراز 1 و تراز 2 ایندیگو اچ پی و مدیریت رنگ بهره مند خواهند بود.

مجتمع آموزشی شامل آخرین پرس های دیجیتال ایندیگو اچ پی برای کارگاه های آموزشی عملی می شود.

مجتمع آموزشی 1700 متر مربعی در مرکز عالی (CoE) راه حل های گرافیک اچ پی در تواس قرار دارد که مورد بازسازی قرار گرفته و شامل هفت کلاس درس آموزشی، کارگاه های عملی چاپ دیجیتال، مرکز فرماندهی نظارت از راه دور و شناسایی و اتاق آموزشی تولید و راه حل های نسل بعدی می شود. این مجتمع هم چنین به نمایش آخرین راه حل های چاپ از جمله چاپ های دیجیتال ایندیگو اچ پی، چاپ لبورد و صفحه های نمایش اچ پی، و چاپگرهای دیزاین جت اچ پی می پردازد.

مایکل بویل، مدیر عامل تجارت راه حل های گرافیک در بخش آسیا، اقیانوسیه و ژاپن اچ پی در این باره می گوید: «همچنان که ما در حال کار بر روی ساخت فناوری بودیم که زندگی همه افراد را در هرجایی از دنیا بهتر کند، متوجه شدیم که در آستانه یک تغییر و تحول دیجیتالی گسترده قرار داریم. اچ پی متعهد شده است که مهارت ها، توسعه و پشتیبانی مورد نیاز برای تقویت تجارت ها، برندهای تجاری و ارائه دهندگان خدمات چاپ در آسیا، اقیانوسیه و ژاپن را فراهم کند تا بتوانیم از رشد بازار چاپ دیجیتال بهره مند شویم.»

اچ پی متعهد شده است که به رهبری فرآیند تغییر از آنالوگ به دیجیتال در آسیا، اقیانوسیه و ژاپن بپردازد. این شرکت این کار را نه تنها با تعریف دوباره رویکردهای پیشین نسبت به چاپ، بلکه هم چنین با فراهم کردن مهارت ها و دانش حرفه ای انجام می دهد که برای این تغییر نیاز است.