با استفاده از تبلت ها، لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند خود چاپ کنید !

lgkrh دنیای نو - با استفاده از تبلت ها، لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند خود چاپ کنید !کانن خاورمیانه از آخرین دستگاه خود پرده برداشته است ، دستگاهی که سبد فناوری دفترهای عریض را افزایش می دهد . ایمیج رانر C3025i از فناوری جایزه گرفته کانن استفاده می کند تا مطمئن شود که کاربران از ابتدا تا انتها بر روی جریان کاری اسناد خود کنترل دارند . این دستگاه که با هدف بهبود بهره وری و تولید تک تک مراحل فرآیند چاپ طراحی شده ، مملو از ویژگی های تازه است . به این ترتیب می تواند در بهینه سازی محیط های دفتری کوچک کمک کند .

 صفحه لمسی راحت و حسی 5 اینچی آن باعث افزایش بهره وری دفتری آن می شود و به کاربران امکان می دهد که بلافاصله فعالیت خود را شروع کنند . این دستگاه فشرده، سرعت های چاپ سریع تک رنگ و رنگی 25 صفحه در دقیقه را با فناوری تصویر سازی رنگی تماشایی V2 ترکیب می کند و یک گزینه تمام کار 3 در 1 در اختیار کاربران قرار می دهد ، گزینه ای که عملکردهای طبقه بندی ، طبقه بندی مبتنی بر تقاضا و طبقه ECO را ارائه می هد و بارها و بارها خروجی های با کیفیت بالایی عرضه می کند . برای محیط هایی با فضای اسکن بیش تر، ایمیج رانر C3025i به صورت استاندارد به تغذیه گر معکوس کننده خودکار اسناد (RADF) مجهز شده است .

با این حال در حالی که کاربران مشغول ساخت ، به اشتراک گذاری و مدیریت اسناد خود هستند ، ایمیج رانر C3025i راه های تازه برای کار فراهم کرده و با مجموعه ای از دستگاه های شخصی مثل تبلت ها ، لپتاپ ها و گوشی های هوشمند سازگار است. به این ترتیب ، کاربران متصل می توانند با استفاده از فناوری هایی مثل برنامه پرینت بیزنس کانن ، ایرپرینت ، موپریا و پلتفرم چاپ گوگل کلاود ، جریان های کاری موبایل خود را فعال کنند . کاربران هم چنین می توانند از طریق اتصال شبکه سیم دار یا بدون سیم به انتقال داده های خود بپردازند ، یا بدون نگرانی در مورد مسائل امنیتی ؛ نیازهای محیط های کاری مدرن را تحقق بخشند . چرا که مدیران IT   می توانند به آن ها برای اتصال به یک وایفای مستقیم کمک کنند، بدون این که لازم باشد یک دستگاه شخصی را به شبکه شرکت متصل کنند .

دستگاه ایمیج رانر که نسبت به اشتراک گذاری اسناد دیجیتال رویکرد از نظر زمانی تاثیرگذاری را در پیش گرفته است، هم چنین با امکان ام اف اسکن همراه خواهد بود ، قابلیتی که اسکن جریان های کاری را بهبود می دهد و به کاربران اجازه می دهد که از مزیت ظرفیت دستگاه ها برای ساخت فایل هایی همچون اسناد PDF قابل جستجو استفاده کنند، آن ها را به ایمیل خود ضمیمه کنند و مستقیما به مقصد تعیین شده ارسال کنند .

ایمیج رانر C3025i از توانایی سرویس از راه دور برای مدیریت و امکانات عیب شناسی استفاده می کند با کمک آن ها ، دستگاه را فعال و در حال کار نگه می دارد. به لطف عملکرد GDLS، کاربران به راحتی می توانند دستگاه خود را به آخرین نسخه سخت افزار در دسترس بروزرسانی کنند و از بازگشت جدی سرمایه گذاری خود بر روی این تجهیزات، اطمینان یابند. هم چنین این دستگاه ها دارای ویدئوهای نگهداری هستند که فرآیند مدیریت دستگاه را برای شما ساده می کند، به این ترتیب کارکنان می توانند بدون هیچ هزینه اضافی فرآیند عیب یابی منظم را اعمال کنند، بدون این که نیاز به درخواست سرویس از جای دیگری باشد.

از آن جا که مساله امنیت همچنان برای مدرن ترین کسب و کارها هم یک اولویت باقی مانده است،ایمیج رانر C3025i فرآیند مدیریت و به کارگیری خدمات امنیتی تاثیرگذار کانن را ساده کرده است. در عین حال که این دستگاه از چاپ ایمن ذاتی، IPSec و گزینه کدگذاری PDF برخوردار است، مدیران IT می توانند از ترکیب یکپارچه آن با نرم افزار مدیریت uniFLOW کنن سود ببرند ، امکانی که به آن ها اجازه می دهد که میزان دسترسی کاربر در حین یک عبور مترکز از میان دستگاه های مختلف را مدیریت و کنترل کنند .

تجارت کانن خاورمیانه در این باره می گوید: «در کانن ما از نیازها و نگرانی های کسب و کارهای کوچک خبر داریم و برای کمک به آن ها در جهت رسیدن به اهدافشان، خدمات خود را توسعه داده ایم. از آن جا که کارهای دیجیتال در محیط های دفتری کوچک به شکل گسترده ای شایع شده اند، دستگاه ایمیج رانر تازه چاپ تجاری و عملکرد اسکن را با یک طراحی فشرده ادغام کرده است. به این ترتیب کاربران می توانند در هر زمان و مکانی، به طور امن و موثری به کار بپردازند.» این دستگاه تازه بلافاصله در بازار در دسترس قرار گرفته است