ریکو با تونر صورتی نئونی (Neon Pink)، تنوع چاپ را گسترش می دهد

PICHURE1111111111 دنیای نو - ریکو با تونر صورتی نئونی (Neon Pink)، تنوع چاپ را گسترش می دهد

در تولید چاپ دیجیتال رنگی کات شیت سری Pro C7100X ریکوه، تونر صورتی نئونی برای جایگاه رنگ پنجم در نظر گرفته شده است.

 ریکو تونر صورتی نئونی را معرفی کرده است و به این ترتیب در حوزه های چاپی مختلف، از پوستر و دعوت نامه گرفته تا بلیط و تبلیغات، فرصت های خلاقانه بیش تری در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

در تولید  چاپ دیجیتال رنگی کات شیت سری Pro C7100X  ریکو، تونر صورتی نئونی برای جایگاه رنگ پنجم در نظر گرفته شده است.  این تونر باعث می شود تامین کنندگان خدمات چاپ بتوانند آثاری گیرا خلق کنند که مخاطب را کاملا درگیر کرده و بر روی او اثر می گذارد.

این تونر محدوده رنگ را گسترش می دهد، تصاویر را ارتقا می دهد و می توان از آن به عنوان یک رنگ گرافیکی اصلی یا مخصوص هایلایت زدن استفاده کرد. این تونر زمانی که با طیف های پردازشی دیگر ترکیب می شود، یک پالت نئونی خلق می کند. این تونر زیر نور به صورت انعکاسی عمل می کند. به همین دلیل، فرصت های چاپ گسترده تری در اختیار چاپ با رنگ های CMYK استاندارد، سفید یا چاپ واضح قرار می گیرد.

این ضمیمه تازه از بازار در حال گسترش جلوه های ویژه پشتیبانی می کند و توانایی های تازه ای در بازار های نشریات، میل مستقیم،خرده فروشی و پایانه های فروش در اختیار افراد قرار می دهد. این مساله ای است که از گزارش اینفوترندز (Infotrends) با عنوان «آن سوی CMYK: استفاده از جلوه های ویژه در چاپ دیجیتال» مطرح شده است.

در این گزارش اعلام شده است که 1.8 تریلیون صفحه در ایالات متحده و اروپای غربی (حدود 30% تمام صفحات رنگی که تولید می شوند) در حال حاضر از فرآیند تقویت جلوه های ویژه استفاده می کنند. این مقاله هم چنین اعلام کرده است که: «فرصتی فوق العاده و در حال رشد در حوزه تقویت جلوه های ویژه که به صورت دیجیتالی انجام می شوند، وجود دارد.»

ایف د ریدر؛ مدیر بخش های چاپ تجاری و چاپ تجاری و صنعتی ریکو اروپا در این باره می گوید: «تونر صورتی نئونی همچون تونر زرد نئونی بسیار موفقیت آمیز عمل خواهد کرد. تونر زرد به تامین کنندگان خدمات چاپ خلاق امکان می دهد که به چاپی اثرگذار و گیرا بپردازند. تامین کنندگان خدمات چاپ به اکثرا تمایل دارند که بتوانند چاپی سریع، راحت و از نظر هزینه به صرفه ارائه دهند که کیفیت سفارشی بالایی داشته باشد و دوام بیاورد. این ضمیمه تازه فرصت های هیجان انگیز زیادی در اختیار آن ها قرار می دهد.»

تونر صورتی نئونی از ماه نوامبر در دسترس خواهد بود. این تونر قابل ارتقا است، یعنی مشتریهای فعلی می توانند قابلیت های پرس های ریکوه Pro C7100X که در حال حاضر استفاده می کنند را گسترش دهند.