دوپلو (Duplo) ترتیب کن های تازه عرضه می کند

abcdefghi دنیای نو - دوپلو (Duplo) ترتیب کن های تازه عرضه می کندواحد بازاریابی مستقیم شرکت دوپلو دو ترتیب کن تازه به نام های کلاتوراسپر DM-230V و سیستم ترکیب DM مینی عرضه کرده است.

سیستم ترکیب مینی 150 هزار یورو (130 هزار پوند) و اسپر 100(Esper) هزار یورو قیمت دارند. این دو دستگاه تازه در اوایل امسال به صورت آزمایشی در اختیار کاربران محدودی قرار گرفتند و در اروپا (البته به جز بریتانیا) تعدادی ها از کارگاه ها به صورت بتا آن ها مورد استفاده قرار دادند. هفته گذشته در نمایشگاه تجاری پست اکسپو 2017 در شهر ژنو کشور سوئد، این دو محصول به صورت رسمی عرضه شدند و بلافاصله در دسترس همه قرار گرفتند.  

سیستم ترکیب مینی که پیش تر به صورت نمونه در دروپا نمایش داده شد، اولین دستگاه شرکت داپلو است که قرار است با نرم افزار E-Tandem ترکیب شود. این محصول که در ماه نوامبر عرضه می شود با فضای ابری ارتباط برقرار کرده و و با کمک آن می توان فرآیند نگارش گزارش  سفارش ها، انتقال سفارش ها و شناسایی آن ها را انجام داد.  

نیل هورستید، مسئول واحد بازاریابی مستقیم در این باره می گوید: «بارها پیش آمده است که پاکت هایی که دست ما رسیده است به هم چسبیده بوده اند و باعث مشکلات زیادی شده اند.»

«ولی الان از این امکان برخوردار هستیم که اسناد مختلفی که در حال تولید هستند را از هم متمایز کنیم و اجازه ندهیم که بعضی از آن ها مشکلاتی برای ما درست کنند»

هر دو دستگاه که می توانند 9000 مجموعه را در ساعت تولید کنند، قادرند با مجموعه ای از فرمت های مختلف کار کنند. سیستم ترکیب مینی از طریق ترکیب عملکردهای «بارگیری در حین اجرا» و Cascade، میزان فرآیندهای خطی اسپر را گسترش می دهد. این دو عملکرد را می توان طوری تنظیم کرد که بتوانند با حجم های بزرگ تری از افزونه‌هایی با تیراژ کم، و هم چنین مواد تاشوی ضخیم تر کار کنند. یک واحد دسته کننده را می توان طوری تنظیم کرد که بدون این که وقفه ای در تولید به وجود بیاید، دسته های پنج تا پنجاه تایی ارائه دهد.

هورستید در این باره می گوید: « با سیستم مینی شما می توانید فرآیند تولید را کنترل کنید، چرا که دسته کننده به دو بخش تقسیم می شود.»

 «این کار در اصل به ترتیب کن امکان می دهد که فرآیند تغذیه را ادامه دهد. بسیاری از مشتری های ما در طول سال های گذشته موفق شده اند مجموعه سیستم های انتقال دهنده خود را گسترش دهند. به همین دلیل ما متوجه شدیم که بازار به چنین چیزی نیاز دارد، محصولی که در مقایسه با دسته کننده/بالا برنده بهره وری بیش تری داشته باشد.»  

اسپر در اصل یک ارتقا برای ترتیب کن 230V است که در سال 2014 عرضه شد. این بار دو محل ذخیره سازی ترکیب مجدد بیش تر دارد و می تواند موادی ضخیم تر را تا 12 سینی بزرگ افزایش دهد و در هر محل ذخیره سازی ظرفیت را دو برابر کند. این تابع زمان بندی بسیار دقیقی دارد. هدف از این کار این است که از این مساله اطمینان حاصل شود که ذخیره سازی غیرمعمول صورت نمی گیرد و حسگرها می توانند کاغذی که گیر کرده یا محل ذخیره سازی که خالی شده است را شناسایی کنند. هم چنین در هر محل ذخیره سازی یک اسلاید جدا کننده کاغذ وجود دارد که باعث تغییر از کاغذهای نازک به ضخیم می شود.

هورستید در این باره می گوید: «در حال حاضر تمایل به کاغذهای ضخیم تر بیش تر شده است. همه مشتریان به دنبال این هستند که در محصولات تبلیغاتی خود کاغذهای ضخیم بیش تری لحاظ کنند. به همین دلیل دستگاه ها خیلی بیش تر از قبل باید قادر باشند که با کاغذهای ضخیم تر هم کار کنند.»

واحد بازاریابی مستقیم دوپلو که در سال 2011 توسط هورستید با سه کارمند شروع به کار کرد و هنوز از کانال فروش اصلی دوپلو استفاده می کند، با این هدف طراحی شد که به نیازهای بازار فروش پاسخ دهد. این واحد عمدتا به دنبال دستگاه هایی است که ناشران روزنامه، توزیع کنندگان و شرکت های ذخیره سازی استفاده می کنند. البته هورستید معتقد است آن ها و واحد چاپ تجاری دوپلو تا حد نسبتا کمی دارای مشتریان مشترکی هستند.