زور آزمایی کوموری در کارزار دیجیتال !

147963258753 دنیای نو - زور آزمایی کوموری در کارزار دیجیتال !فصلنامه کوموری ON PRESS-91 با عنوان "فرصت‌های دیجیتال- تفکر در روش‌های کسب و کار" منتشر گردید .

فصلنامه کوموری در این شماره با تاکید بر فن‌آوری دیجیتال، آن را بهترین عامل تغییر می‌داند که موجب شده تا شکل جدیدی به جهان، بخصوص در صنعت چاپ ببخشد و کمپانی‌های سازنده تجهیزات نیز از این تغییرات مستثنی نبوده‌اند.

توسعه راهکارهای جامع کوموری در حوزه دیجیتال، با ارائه ماشین چاپ دو ورقی دیجیتال مدل IS29 و ماشین چاپ چهارونیم ورقی دیجیتال با فن‌آوری چاپ نانو مدل NS40 در کنار سیستم‌های نرم‌افزاری ICT و استقبال بی‌نظیر بزرگترین مراکز چاپ جهان، بخش مهمی از این تغییر رویکرد را رقم زده است.

در بخش دیگری از فصلنامه، بکارگیری سه دستگاه ماشین چاپ دیجیتال IS29 در کنار سی دستگاه ماشین چاپ افست ورقی لیترون کوموری توسط یکی از بزرگترین چاپخانه‌های چین، و همچنین رویکردی مشابه ازسوی چاپخانه‌ای بزرگ در انگلستان مورد بررسی قرار گرفته که گویای ضرورت بازنگری جدی مراکز چاپ بزرگ به فن‌آوری دیجیتال می‌باشد.

توسعه روزافزون فن‌آوری H-UV و H-UV L(LED) نیز از دیگر عناوین درج شده در نشریه است که با گزارش یکی از بزرگترین چاپخانه‌های ایتالیا و پیشتاز در استفاده از این فن‌آوری عنوان گردیده. این فن‌آوری‌های نوین کوموری با مزایای چند جانبه‌ای که دارند، در اکثر کشورهای صنعتی پیشرفته جای خود را باز کرده و از استقبال چشمگیری برخوردار است.

و در ادامه مطالب فصلنامه، گزارش‌هایی از موفقیت مشتریان کوموری، برگزاری دوره‌های آموزش در مرکز گرافیک کوموری KGC، رویکرد مشتریان به استفاده از ملزومات چاپ استاندارد شده کوموری K-Supply، و نیز رضایتمندی مشتریان کوموری از ماشین‌های برش این کمپانی به رویت خوانندگان محترم رسانده شده است.

پایان بخش فصلنامه جدید، گزارشی از مراسم "نقش و بکارگیری ماشین چاپ دیجیتال IS29 در بسته‌بندی" در مرکز کوموری هلند، حضور کوموری در سمینارها و نمایشگاه‌های جهان می‌باشد که ملاحظه خواهند فرمود .