ریکو با اولین ماشین فلت‌بد خود به دنبال بازار دکوراسیون صنعتی است

7197888899999 دنیای نو - ریکو با اولین ماشین فلت‌بد خود به دنبال بازار دکوراسیون صنعتی استریکو از اولین ماشین مسطح واید فرمت UV خود به نام ریکوه پرو T7210 رونمایی کرد .

T7210 این هفته در نمایشگاه ویسکام ایتالیا 2017 در شهر میلان (12 تا 14 اکتبر) نمایش داده شد و اوایل 2018 برای مشتریان اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) در دسترس بود . هنوز قیمت نهایی این محصول مشخص نشده است .

T7210  که مخصوص استفاده در چاپ دکوراسیون صنعتی است ، در حالت استاندارد با سرعت 50 متر مربع در ساعت کار می کند و در سرعت بالا به 100 متر مربع در ساعت می رسد . از این دستگاه می توان در دکوراسیون داخلی و ساخت مواد ، به ویژه مواد سفت و سنگین مثل شیشه ، چوب، کمپوزیت آلمینیوم و فلز استفاده کرد .

"گراهام کندی" مدیر بخش کسب و کار اینکجت تجاری ریکو اروپا در این باره می گوید : «T7210 پرو شرکت ریکو مجموعه راه حل های ما را گسترش می دهد . ریکو به فعالیت های خود در حوزه ابتکارات فناوری چاپ اینکجت ادامه می دهد . این دستگاه با به کار گیری فناوری اینکجت پیشرو خود ریکو ، طوری طراحی شده که کاربر بتواند به راحتی به آن اعتماد کند و از ظرفیت های تازه آن بهره ببرد و در این بازار به شدت در حال تحول ، نقشی داشته باشد . »

« ما حتی همین الان پیش از عرضه رسمی آن در اوایل 2018 ، با مشتریانی مواجه شده ایم که مستقیم با ما ارتباط برقرار کرده و برای دریافت این محصول ابراز تمایل کرده اند .»

طبق صحبت های کندی ، ریکو در حال حاضر به دنبال تعیین یک قیمت برای T7210 است ، این شرکت امیدوار است که « با یک قیمت رقابتی مناسب ، محصولی با بالاترین سطح از کارآمدی را ارائه دهد .»

T7210 از 12 هد چاپ صنعتی سری ریکو MH54 استفاده می کند . این شرکت ادعا می کند که این هدهای چاپ جوهرافشانی فوق العاده ای ارائه می دهند و کاملا قابل اطمینان هستند . این دستگاه از حداکثر سایز چاپ 3.2 x 2.1 بهره می برد و می تواند بر روی زیرلایه هایی تا ضخامت 110 میلیمتر چاپ کند .

کندی در ادامه می گوید : « ما سرمایه گذاری های آینده خود را با در نظر گرفتن پیشرفت های آتی که در فناوری فلت‌بد UV صورت می گیرد ، و هم چنین احتیاجات مشتریان خود تعیین می کنیم . به لطف فناوری اختصاصی ریکوه مثل هدهای چاپ ریکو و فرمول جوهر UV و هم چنین بخش تحقیق و توسعه اختصاصی که در شرکت داریم ، انعطاف پذیری بسیار خوبی داریم و می توانیم هر محصولی که مشتری ها نیاز داشته باشند را طراحی کنیم . »