میماکی یک پلاتر برش فلت بد واید فرمت تازه عرضه می کند

1111177777555555 دنیای نو - میماکی یک پلاتر برش فلت بد واید فرمت تازه عرضه می کنداین پلاتر می تواند با موادی به اندازه 1.2 x 2.4 متر کار کند.پلاتر برش فلت بد CF22-1225 که قرار است مکملی برای اینکجت فلت بد ضدعفونی شده JFX200-2513 LED-UV باشد که سال 2013 عرضه شد ، در پایان سال از طریق هایبرید سرویسز (Hybrid Services)، شرکت توزیع کننده محصولات میماکی در بریتانیا و ایرلند در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان زمان مجموعه ماشین های لمینت کننده و لایه های لمینتی این شرکت که هفته پیش معرفی شدند، در دسترس قرار می گیرند.

CF22-1225  می تواند با موادی با اندازه 1.2 x 2.4 متر کار کند. از این دستگاه می توان برای تولید صفحه های نمایش فصلی موقتی که در نمایشگاه ها به کار می رود هم استفاده کرد. در کنار CF22-1225، نرم افزار راه حل تازه شرکت میماکی به نام آرتیوس کد دیزاینر هم که مخصوص استفاده در بسته بندی است عرضه می شود. جان دو لا روچ، مدیر فروش ملی هایبرید اعلام کرده است که این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و می توان از آن برای پیکرهای بندی های اختیاری استفاده کرد. هایبرید هنوز قیمت این دستگاه را اعلام نکرده است.

"دو لاروچ" درباره پلاتر تازه می گوید: «این جا مساله کلیدی، سایز است»

«با مشتری که می خواهد میز برش JFX200 و CF22 را خریداری کند تعامل لازم صورت می گیرد. این جا با یک فرآیند انتقال یکپارچه مواجه هستیم. از چاپگر میماکی جدا شده و به سراغ کاتر میماکی رفته ایم که برای سفارش هایی با تیراژ کم، صفحه های گرافیکی و خلق نمونه های بسته بندی به کار می رود.»

JFX200 در سطح ابتدایی خود می تواند با سرعت 25 متر مربع در ساعت، بر روی ورقه هایی به اندازه 2.5 x 1.3 و ضخامت 50  میلیمتر به چاپ بپردازد.

"دو لاروچ" هم چنین در ادامه خاطرنشان می کند که عرضه این محصول نشان می دهد که میماکی هم چنان بر روی حوزه بسته بندی تمرکز کرده است.

او می گوید: «در بسته بندی یک شخص می تواند طرحی بر روی کارت چاپ کند و سپس از ابزارهای مختلف این دستگاه برای ساخت یک مجموعه استفاده کند. این دستگاه را می توان برای تولیداتی با تیراژ کم به کار گرفت.»

«میماکی همیشه در بسته بندی حضور داشته است، ولی زمان حضور واقعی این شرکت در این حوزه به زمان عرضه فناوری ماشین های فلت‌بد برمی گردد. چاپ کارت بر روی یک دستگاه رول به رول حلال یا لاستیکی راحت نیست، چرا که در این دستگاه ها دسترسی به کارت کار سختی است. ولی با پیشرفت های صورت گرفته در چاپگرهای UV در چند سال گذاشته و هم چنین عرضه انواع جوهرهای مختلف، به نظرم چنین کاری ممکن شده است.»

"رونالد فن دن" مدیر فروش کلی میماکی اروپا معتقد است JFX200، پلاتر و نرم افزار آرتیوس می توانند یک راه حل پیوسته خلق کنند که از آن می توان برای برش دهی و خلق مقواهای عایقی و هم چنین، برش های پس و پیش مواد فومی استفاده کرد که در بسته بندی به کار می روند.

میماکی امسال دستگاه های دیگری هم عرضه کرده است، مواردی مثل اولین دستگاه اینکجت سه بعدی و یک چاپگر نساجی صنعتی تازه.