EFL یک چاپگر مسطح LED تازه معرفی می کند

  1.  

14590000000000647697899 دنیای نو - EFL یک چاپگر مسطح LED تازه معرفی می کنداین دستگاه تازه دارای LED شرکت ELF و هم چنین فناوری هد قطره با درجه خاکستری مختلف است.

چاپگر مسطح LED پرو 24f که با هدف برآورده کردن نیازهای کارگاه های بیلبوردسازی و کارهای گرافیکی تولید شده، می تواند متون تصویری با کیفیتی بر روی سطوح مختلف چاپ کند. این چاپگر گزینه ای ایده آل برای POP، خرده فروشی، گرافیک های نمایشی و کارهای گیگ محور است.

این دستگاه تازه دارای LED شرکت ELF و هم چنین فناوری هد قطره با درجه خاکستری مختلف است و آن طور که خود شرکت ادعا کرده می تواند تصویرسازی هایی دقیق، جزئیاتی بالا و کیفیت عکسی خارق العاده ارائه دهد .

این دستگاه به دلیل برخورداری از پایه پرس 4 در 8 فوت، یک چاپ سه رنگ با جوهر سفید استاندارد ارائه می دهد. این چاپگر طوری طراحی شده است که بتوان از آن در بیلبوردسازی، صفحه های نمایش تصویری با نور پس زمینه، تولید کارهای هنری، سوئیچ های یادآوری، پوشش های گرافیکی، چاپ سه بعدی و دیگر موارد کاربردی ویژه استفاده کرد. این دستگاه سفارش هایی به ضخامت دو اینچ را انجام می دهد.

اسکات اسکینلور، معاون ارشد EFI، بر روی این مساله تاکید می کند که تمایل های تازه ای که در بازار به وجود می آید تحت تاثیر سه عامل قرار دارد: برند ها، پایانه های فروش و تجربه مشتری، برنامه های تازه و منطقه بندی فزاینده. به همین دلیل، پروسه فراهم کردن خروجی چاپ روز به روز پیچیده تر می شود.

 EFI با یک فناوری تازه به نیازهای این صنعت پاسخ داده است. این فناوری تازه، چاپگر مسطح EFI پرو 24f است که آن طور که کن هاونلی، معاون بخش بازاریابی اینکجت EFI می گوید، با این هدف طراحی شده که «تامین کننده های سفارش های بیلبورد سازی و گرافیکی را وارد یک فضای رقابتی شدید کند.»

علاوه بر این، فرآیند هدایت کاغذ کارآمد و سیستم تخلیه هوا چند منطقه ای باعث از بین رفتن فرآیند نقاب گذاری شده و درعین حال باعث می شود که در چاپ ها یا پنل های چندگانه فرآیند انطباق به درستی صورت گیرد. فناوری «ضدعفونی خنک کننده» LED شرکت EFI باعث مصرف برق کم، حداقل هدررفت و سازگاری با زیرلایه های نازک تر و حساس به گرما می شود.

یک هسته پرو سرور EFI Fiery که در چاپگر تعبیه شده است باعث دستیابی به فناوری افزایش شتاب فست ریپ شده و به مدیریت رنگ ها و گزینه های تولیدی مختلف بپردازد. این کارباعث می شود این دستگاه بتواند یک راه حل کلیدگردان ارائه دهد .