تقویت صنعت بسته بندی در قزوین با استفاده از ظرفیت اهالی هنر کلید خورد

dfdddddddddddddddddddd دنیای نو - تقویت صنعت بسته بندی در قزوین با استفاده از ظرفیت اهالی هنر کلید خوردمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در آئین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی، افزود: این رویداد برای استفاده از ظرفیت هنرمندان استان قزوین در رشته های طراحی و گرافیک به منظور ارتقای صنعت بسته بندی در حال برگزاری است.

وی اظهار داشت: تلاش داریم تا در قالب این رویدادها ایده های بسته بندی را در اختیار صنعتگران قرار داده و صاحبان صنعت نیز نیازهای خود را در این حوزه به هنرمندان اعلام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از بسته بندی به عنوان فروشنده خاموش یاد کرد و گفت: خوشه بسته بندی در قزوین با ۲۱۷ عضو، ظرفیت مناسبی در این صنعت دارد و ما تلاش داریم تا با استفاده از این ظرفیت و توان هنرمندان بومی، نیازهای صنایع کوچک و متوسط استان را در بخش بسته بندی مرتفع کرده و پاسخ دهیم.

ارتقای سطح فنی طراحان و گرافیست های قزوین، ایجاد تعامل بین مصرف کنندگان بسته بندی یعنی صنعتگران با هنرمندان و طراحان و ارایه خدمات طراحی، چاپ و بسته بندی به صنایع و در کنار آن انتقال چرخه اقتصادی گرافیکی به استان از اهداف برگزاری این رخداد به شمار می رود.

در حال حاضر بسیاری از صنعتگران قزوین خدمات طراحی مربوط به بسته بندی خود را از تهران دریافت می کنند در حالی که در قزوین هنرمندان و طراحان بسیار خوبی داریم که می توان از ظرفیت آنها در این بخش استفاده کرد.

منتشرشده در: ایرنا

تاریخ انتشار:1401.07.26